Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál rá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál rá, ha megtudnád, hogy a barátodra "ráhajtott" egy lány? (a barátod elmondta neked)

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Idősebb nő nem is tudom mennyire szép?Amúgy "K/%vás"?
2011. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomre is ráhajtott egy lány régebben. Nekem is elmondta. Ami jól esett, mert így jobban meg tudtam benne bízni, de közben rossz is volt, mert tudtam, hogy a csaj oda van érte. Amúgy az ő baráti társaságában volt a csaj, és olyan színten ráakaszkodott, hogy hívogatt, meg ilyenek. Kezdtem féltékeny lenni, és már hiába hitegetett a párom, nem nagyon tudtam hinni neki. Aztán egy koncerten odament hozzá (engem kézen fogva vitt magával) és a pasija előtt (merthogy neki is volt... és mégis az enyémet akarta... na mind1) azt mondta a csajnak:

"Figyu, te mért hívogatsz engem, és flörtölgetsz velem nyilvánosan, ha itt a pasid? Nekem itt a barátnőm, láthatod (felemelte az összekulcsolt kezünket), szóval ha a barátom akarsz lenni, akkor ilyen módon szállj le rólam!" :D

Én köpni nyelni nem tudtam, közben boldog voltam, és szégyelltem is magam, hogy nem bíztam benne. A csaj pasija pár nap múlva szakított vele. És azóta kivált a baráti társaságból, mert az én barátom után még 2 pasira rámászott, akiknek csaja volt! :)


Szóval én úgy gondolom, ha elmondta neked, az azt jelenti, hogy bízhatsz benne! Legalábbis nálam ez így működött! :)

2011. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha nem tudná egyedül elhajtani, segítenék.
2011. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Javasolnám neki, hogy nézesse meg a fékjeit.
2011. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
rám is rámhajtottak már, én meg elküldtem a pasit.. nincs ezzel gond, amig el nem megy vele.. de történt ilyesmi?
2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem történt ilyesmi.Ez egyébként egy "fordított" kérdés volt,én vagyok a fiú..Bennem megbízhat a barátnőm,mégis furcsán reagálta le,innen jött a kérdésem.
2011. nov. 15. 21:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert valószínűleg neked sem esne jól, ha ráhajtana egy pasi a barátnődre. Ha jobban belegondolsz biztosan féltéken lennél kicsit. Pedig valószínű te is megbízhatsz benne! :)
2011. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*féltékeny
2011. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
tudod, ha szeretunk, akkor féltékenyek vagyunk :) tőlünk több az elvárás, mint a pasiktól :S
2011. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!