Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párotok, de más is érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párotok, de más is érdekel titeket, előfordult már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Pl van barátnőtök már régóta, de van egy új csaj akivel megismerkedtetek, és egyre jobban érdekel titeket. Volt már ilyen tapasztalatotok? Főleg a 30 éves korosztályt kérdezném!

Kort is írjatok légyszi!


2011. nov. 15. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt. Kétségbe is estem, hogy most mi lesz. De csak egy fellángolás volt. (A kapcsolatom nem az igazi...lehet hogy ennek is köszönhető)

23

2011. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen fellángolásom,de szerencsére hamar kivertem a fejemből,mert egyébként nins baj a kapcsolatomban.
2011. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt nem egy nem kettő... de szerencsére nem csináltam hülyeséget és szépen elmultak ezek a barátnőmmel azóta is szeretjük egymást
2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt é ez természetes. Nagyon nagy baj lenne, ha csak a páromat látnám csőlátásban. Hidd el nem jó az. De ez egy olyan dolgo, amit az ember magában elintéz. Mivel nekem nem volt jó kapcsolatom, ezért szakítottam az új reményébe. Igaz nem jöttem össze a lánnyal, de leglaább ráébresztett ,hogy egy vacak kapcsoaltban vagyok. Elgondolkodtatott és cselekvésre ösztönzött.
2011. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és 27F
2011. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!