Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egós pasi? Lányok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egós pasi? Lányok, ti hogy "kezelitek" őket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még nem jöttünk össze, viszont már nincs sok hátra. Elég egósnak tűnik a pasi, nagyon kimutatja, hogy ő a nagyobb, tapasztaltabb és ez picit zavar. Nem akarom neki megmondani, inkább nem tudnátok valami ötleteket, hogy viszonyuljak hozzá, hogy ne legyen gond ebből?:P Például ellensúlyozzam, legyek én is "egós"?:))
2011. nov. 14. 19:36
 1/6 atilis ***** válasza:
Utálom az ilyen beképzelt f*szkapalokat, de ha neked ilyen kell, akkor legyél vele boldog.
2011. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első+1!
2011. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kingaa1 ***** válasza:
+1
2011. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha versengni akar.
2011. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is rühellem az ilyen gyökereket de hát zsák a foltját...
2011. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én egy nagyon egós pasival találkozom,aki rámnyomul,akkor lealázom mint állat,vagy épp csak olyan bunkó vagyok vele mint a raklap.Mondjuk ezt a módszert csak azoknál az egómajmoknál használom,akik elsőre nem értik meg,hogy "Nem,engem ma nem fogsz semmidre se húzni."


Egyébként,ha alapból ilyen a pasi,akivel össze készülsz jönni,lelkiekben tornáztasd magad,mert nem lesz egyszerű hozzászokni a bunkóságához.Mindig neki lesz igaza,és mindig mindenben ő lesz a legjobb.Tapasztalat.:)

A helyedben meggondolnám a dolgot.

2011. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!