Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek müködhet ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködhet ez igy?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátommal , csak az a baj , hogy én egyetemen vagyok , és minden 1,5 hétbe járok haza 2-3 napra , nagyon jol megvagyunk igyis , csak egy kicsit félek , hogy ő megcsal az exével , mert nemrég szakitottak akivel elég sokáig voltak együtt , bár ő azt mondta , hogy utálja de én nem hiszem, mivel ő volt az első szerelme , nem tudom , hogy müködhet hosszutávon közöttünk ez a kapcsolat?
2011. nov. 14. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerinte ne agyalj most ilyenen.

Meg gondolj bele: ha az ex jobb lenne nálad akkor nem veled lenne, nem? :)

Miért ne működhetne? Én nem látok semmi akadályt.

2011. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adott arra okot hogy ne bízz meg benne, akkor meg kell tudni bízni benne,mert mindenkinek jár az esély.
2011. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát , hogy az ex szakitott vele , és azért kicsit félek , meg nagy a távolság..:(
2011. nov. 14. 16:28
 4/5 A kérdező kommentje:
és tudom , hogy a párom nagyon szerette , és már azis megfordult a fejembe , hogy csak azért jött velem össsze , hogy elfelejtse , mert ahogy szakitottak rá 1,5 hétre már összejöttünk..
2011. nov. 14. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ember más és más.Ezt nem tudhatod előre megjósolni .

Azt tudom mondani,hogy nincs erősebb és tisztább dolog az őszinte és megbízható embernél. Ha Te annak tartod magad akkor nincs mitől félned,mert ha megcsal vagy becsap akkor nem is illik hozzád.

2011. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!