Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul kritikusan nezem a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul kritikusan nezem a dolgot, vagy igazam van, es dobnom kene mar?

Figyelt kérdés
Van egy baratom mar 2 eve. velem egyidos 18. a szeretet fogalmat maskepp ertelmezi, mint en. tudom, szeret, megis folyton veszekszunk. minden heten min 1x szakitunk, ilyenkor flortolget csajokkal, amit nem szokot mikor velem van, ha tobb ideig nem bekulunk ki akkor bulizni megy, amit velem nem szokott csinalni.tobbszor is megutott mar, csunyan beszel velem amikor feltekeny vagyok, vagy en mikor mas pasikkal dumalok.nem tud megerteni. sokszor egyuttlet utan megut vagy csunyan beszel velem es azt mondja menjek el vagy eppen o megy haza. mitevo legyek?! kerlek segitsetek!!!
2011. nov. 12. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát megérdemled.
2011. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megis mit erdemlek meg?!
2011. nov. 12. 18:41
 3/11 A kérdező kommentje:
aki csak fel valaszokra kepes az inkabb ne is irjon!el sem tudjatok kepzelni milyen szar, az elejen nem volt ilyen. szeretnem ha segitenetek. ennyi.
2011. nov. 12. 18:43
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért érdemled meg, mert hagyod. Nem igaz, hogy nem bírod azt mondani, hogy nem, ennyi volt. Ha te ezt tűröd, akkor igenis megérdemled, mert van választásod.


Még ha tőle függnél anyagilag, vagy lenne gyerek, azt mondanám, valahol érthető, hogy még vele vagy - de egy 18 éves nyikhajnak ezt hagyod? Akkor szenvedj, én szakítsak vele helyetted?

2011. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ remélsz? Már rég ott kellett volna hagynod. Átver, megcsal, megaláz, megver. Miért vagy vele?
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam nem lenne kérdés, ha többször is megütött. Szakíts vele minél előbb!
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lizi 40 válasza:
100%
Mire vársz, talán arra hogy még ennél is jobban elfajuljon a "kapcsolatotok'?
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod,mindenkivel annyit csinálnak meg,amennyit hagy.

Nem tudom,Te hány éves vagy,én felnőtt fejjel estem egy ilyen pasi csapdájába,és sajnos,amikor összeköltöztünk,akkor kiismertem,milyen az igazi énje.Ugyanolyan gyerekes és önző,mint a Te barátod,felnőtt ember létére.Sok könnyet elmorzsoltam miatta,mire rájöttem,mekkora egy ökör vagyok!

Addig dobd ki,amíg lehet,mert ha ne adj isten becsúszik egy gyerek,vagy komolyra fordulna a dolog,Te egy életre megszívod,azt garantálom Neked.Addig lépj ki ebből,míg lehet.Nem éri meg egy ilyen ember miatt elrontanod az egész életedet.

2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Ő nem szeret téged úgy, mint te Őt. Mellesleg, ha azután még kell neked, hogy többször megütött... akkor meg is érdemled. 22F
2011. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az szeret, aki két verés között ezt mondja, és követelőzik, hanem az, akit érdekel, hogy mit akarsz, és inkább letépné a karját, mint hogy téged bántson.
2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!