Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének néznétek valakit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznétek valakit aki ilyen ruhában van?

Figyelt kérdés

Piros szövetkabát mellrészén fekete műszőrrel, nagyon elegáns combközépig ér. Ehhez felvenni egy fekete hatalmas nagy husánkát testre simuló szürke vagy fekete leginggel szőrös bokacsizmával. Szerintem igen vad együtt nekem nagyon tetszik csak nem tudom merjek-e benne utcára menni.

az alakom normális 170 magas vagyok (sarokkal 176-7) 62-3 kiló vagyok.

17/L


2011. nov. 10. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit én... Sz**d le magasról, hogy mit gondolnak, ha szerinted jól nézel ki, annyira rossz nem lehet.
2011. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!