Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kezd elhízni, szerintetek szóljak neki?

Figyelt kérdés
Nem egy sportember, de eddig normál alkata volt, most viszont elkezdett felszedni kilókat, arcra is sokkal másabb lett, eltorzultak a vonásai. Sokat eszik és nem mozog semmit, ezért kezdett el hízni. Én úgy ismertem meg, hogy nem volt rajta felesleg, nekem ez már nem nagyon tetszik, szeretném, ha változtatna. Én is járok edzeni, meg odafigyelek az étkezésemre, de Ő olyan hanyag. Hogyan tegyem szóvá neki, hogy ne sértődjön meg? Szeretem ettől függetlenül, de nekem fontos, hogy a partnerem ne legyen hanyag a külsejére se.
2011. nov. 10. 15:36
 1/10 anonim válasza:
21%

te jól nézel ki?


Egyébként szólj neki nyugodtan.

2011. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
szólj neki
2011. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, már csak az egészsége miatt is
2011. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szólnék neki, meg felajánlanám, hogy járjunk hétvégente kirándulni
2011. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, mint már írtam, én odafigyelek a külsőmre, az egészségemre, fontos számomra, hogy kiegyensúlyozott legyek testileg-lelkileg. Mozgással és a változatos táplálkozással lehet megelőzni a betegségeket. Én Őt nem ilyennek ismertem meg, nem szeretem, ha valaki elhanyagolja magát. Hívtam fitness terembe, futni, teniszezni, sehova nem jön, inkább otthon ül a számítógép előtt és rengeteget eszik, pedig ideje lenne odafigyelnie magára.
2011. nov. 10. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat titka a kommunikáció. Menj és beszélj vele a dologról ha még mérges is lesz miatta később biztosan hálás lesz:)
2011. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kutatások kimutatták, hogy a szinglik sokkal jobban vigyáznak a súlyukra, alakjukra :D
2011. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ez tényleg igaz
2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező, az a szomorú igazság, hogy te voltál a hülye hogy összejöttél egy lusta pasival.
2011. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki nyugodtan, hogy "szevasz dagi, ne állj fel, majd én odamegyek köszönni, nem kell felemelned a dagadék segged, löttyedt has". Meg se tudna rendesen d*gni a dagadék.
2011. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!