Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 14 éves lánykába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 14 éves lánykába. Tegyük hozzá hogy kinéz vagy 17-nek, de basszus akkor is 14 éves!

A gond az hogy én 24 vagyok és rohadtul nem tudom hogy mit tegyek. Nem vagyok pedomaci meg hasonló ezért is zavar a dolog. Viszont beleszerettem és ő is belém. Nagy dilemma!


2011. nov. 8. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én 14,5 voltam,amikor összejöttem az akkor majdnem 19 éves barátommal.igaz már régóta jóban voltunk és kiskoromtól ismert,de valahogy így alakult.

akkor azt hittem érett vagyok erre a kapcsolatra,de rájöttem így kb. 1,5 év után,hogy akkor voltam csak igazán gyerek,ma már 18 éves vagyok és 3,5 éve vagyunk együtt és ma már biztosan tudom,hogy akkor jól döntöttem,hogy összejöttem vele.de ő is beismeri,hogy ha összehasonlítjuk magunkat a 2 évvel ezelőtt énünkkel mind2en mások voltunk.

meg hát ott van a szex dolog is.egy 15-17 éves fiú tud várni sokat egy kislányra,de gondolom 24 évesen nem ő lenne az első lány az életedben,így kicsit nehéz lenne ez neked.

én 16 vtam mikor lefeküdtem vele,és azt hittem jó volt,de ma már ezt is tudom,hogy érzelmileg még érnem kellett volna

uh jó a korkülönbség,mert én és a szüleim is látják rajtam és tudják is,hogy ha ez a fiú nem lenne,ma nem itt tartanék,hanem nagyon mélyen.az ő hatására kezdtem el tanulni,mert addig nem érdekelt a suli,kissé problémás voltam...

szerintem most hagyd ez a lányt,majd nől egy picit és lesz 17 éves és akkor már nem lesz gond a korkülönbség sem annyira.

18/L

2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Dilemma?!


Te hülye vagy!!! Ha már ő is benne van és többnek is néz ki, akkor sz@rd már le a korát!!! Az anyjának te hazudj 20-at, ő meg a tiednek 17-et!

Mázlista vagy h találtál egy jó csajt! Becsüld meg és ne problémázz!!!

2011. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő is beléd? Tehát volt köztetek már valami? Egyébként nem vetem meg... Szerintem tedd azt, amit a szíved súg! :)
2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

Hogy alakult az életetek?

2021. szept. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!