Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 14 éves lánykába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 14 éves lánykába. Tegyük hozzá hogy kinéz vagy 17-nek, de basszus akkor is 14 éves!

A gond az hogy én 24 vagyok és rohadtul nem tudom hogy mit tegyek. Nem vagyok pedomaci meg hasonló ezért is zavar a dolog. Viszont beleszerettem és ő is belém. Nagy dilemma!


2011. nov. 8. 14:16
1 2
 1/14 Heckler ***** válasza:
69%

"Nem vagyok pedomaci"


Hazudsz.

2011. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Felejtős
2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

24 évesen szerintem felejtsd el a csajt!Éretlen még hozzád nagyon!Keress a magad korosztályában olyat aki be jön neked!

S ha kikezdesz vele,akkor bizony pedomaci vagy!

26/L

2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez szerintem tényleg olyan dolog, hogy el kell fogadni, hogy ez most nem működik. Te vagy az idősebb, neked kell érettebben gondolkodnod. Várjatok legalább 2-3évet, ha lesz egy olyan pillanat, mikor mindkettőtök szingli, és még mindig szeretnétek megtudni, mi sül ki a dologból, akkor hajrá. De ez per pillanat nagyon nem jó ötlet.
2011. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

14 évesen még nagyon éretlen, hiába tűnik felnőttebnek a koránál (én is értelmes lányka voltam, sokan mondták, hogy kész felnőtt vagyok, de akkor is GYEREK voltam). Mindenesetre te tudod...

23/N

2011. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ő érdekében hagyd őt. Ne ronts meg egy kislányt...
2011. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak gondolj az ismerőseidre, rokonaidra, azon kivül hogy körberöhögnek még pedofilnak is fognak gondolni.
2011. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és ne találkozz vele. Ha úgy alakul, hogy nem találsz magadnak senkit, akkor 4-5 év múlva már szabad terep.
2011. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
én találkozgatnék vele, de látod a kommenteket, ne hallgass rám :( 20L
2011. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
Akár mennyire is rossz de hagyd, mert neki lenne csak rosssz nameg neked... kiskorú, gyerek még az élete is elromolhat inkább ne találkozzatok, keress veled egykorut vagy hasonlo korut mert ez nem müködne, fiatal, nem is nagyon szeretik még a hosszu kapcsolatot elvégre gyerek nem viselkedhet ugy mint egy 22 éves vagy több... :/ jobb lesz ha hagyod :)
2011. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!