Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

Valakinek túl tenni magát a volt barátján/barátnőjén?

Én akárhogy próbálom,nem megy,barátokkal vagyok akkor is rá gondolok,lekötöm magam akkor is, sehogy se tudom kiverni őt fejemből.

Tudom hogy csak idő elteltével lesz könnyebb,de lehet hogy akkor sem.


2011. nov. 6. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig az idő tényleg segít.

Milyen hosszú kapcsolat volt? Ki szakított? Ezektől a dolgoktól is függ. De az idő elsődleges. Legyél türelmes magadhoz! Az, hogy lekötöd az energiáidat, barátaiddal vagy, esetleg a hobbiddal foglalkozol, nagyon jó dolgok, bár önmagukban általában nem elegendőek a felejtéshez, mert ahhoz az kell, hogy a távolság közted és az ex között állandósuljon.

2011. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem hagyom abba az olvasást az első héten. Az elő hét a legratyibb, a második is komoly, de aztán már egyre jobb.

Tudsz majd újra nevetni. :)

2011. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legutóbbi barátnőmnél volt az hogy nagyon nehezen tudtam túl tenni magam. Állandóan rá gondoltam és egyszerűen nem értettem hogy engem miért dobott ki, sokáig nem állt szóba velem, akkor egy hétig nem is próbáltam elérni. Majd egyszer átmentem hozzá és megbeszéltük a dolgokat értelmesen, de akkor mondta már hogy ennyi volt a kapcsolatunk felejtsem el őt örökre. Aztán 2-3 hónapig még egyszerűen nem tudtam túl tenni magamat, a barátaimmal eljártam mindenhova illetve próbáltam csajozni is de nem ment. Egy hobbit is elkezdtem ahol kicsit letudtam vezetni a feszültséget, az jót is tett nekem egy kicsit aztán ugye új barátok is jöttek és az úgy jó volt nekem. Majd egy új lány is előbukkant, és nem kizárt hogy járni fogok vele, mert oda vagyunk egymásért. :)
2011. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!