Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mukodik tavkapcsolat ugy h az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodik tavkapcsolat ugy h az erzelmek nem valtoznak meg?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolat alatt ertendo h kb egy eve tart es kb ketszer volt lehetoseg fizikailag talalkozni par hetre. A legkozelebbi talalkara meg kb 7 honap varakozas lenne. Letezik ilyen????
2008. márc. 19. 00:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezt csak ti tudjátok igazán.nálam a távkapcsolat nem jött be és soha többé nem is akarok.sztem kell az h két ember találkozzon.de ha a még most is ugyanazt érzitek mint az elején akkor szerintem nincs semmi gond.ez attól függ h neked mennyire kell a másik.van egy ismerősöm akinek a "barátnője" Svájcban lakik.még soha nem találkoztak de nagyon szeretik egymást.néha néha balhé van de elvannak.szoval ez mindenkinél máshogy van.és szerintem létezik ilyen.remélem segítettem.további sok sikert és kitartást.
2008. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 évig éltem távkapcsolatban, most végre már együtt lakunk. A barátom Németországban él és 3 havonta találkoztunk (volt hogy több), sokszor féltékeny voltam, főleg most gondolkodom sokat, hogy régen meg-e csalt...:-)Nem annyira nehéz ha megszokod, amikor elment mondig szomorú voltam, de aztán a saját dolgaimra tudtam koncentrálni. És szerintem egy távkapcsolat sokkal értékesebb, mert megismered mentálisan és nem csak fizikailag és ha ezt kibírjátok utána már nincs határ ami kettészakíthat. Manapság már lehet ingyen msn-en beszélni (mikrofonnal vagy webkamera által és az tök jó) Ott lehet kicsit a szexuális dolgokra kitérni ha kell:-) , de olyan szép kézzel írott levelet kapni és annyi idő után újra találkozni, mindig mintha újra megismernél egy idegent.Szóval szép dolog ez csak erősnek kell lenni! Sok sikert és ne add fel soha, ha szereted!
2008. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem nem. Nálunk úgy van, hogy kedvesem Amerikában él, én itthon. Nyáron 2 hónapig voltunk kint együtt, aztán hazajüttem, 3,5 hónap mulva 3 hetet együtt töltöttünk, most 2 hónap mulva megyek ki, de már nem az van, ami eddig. Órákat beszélünk naponta még mindig telefonon, de valami elmult. Az elején jó, de aztán egyre jobban hiányzik és eleged van ebből a hiányérzetből, néha rámjön a sírás, hogy miért nincs itt. Én nem birnák 7 hónapot, nekem ez a 2 is örökkévalóság, de ha mondjuk a 7 hónap mulva sokáig együtt lehettek, akkor talán működik, de ne várj csodát. Én is azt hittem, nekem működni fog.
2008. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tartom az elöttem szoló véleményét.Nem müködik.Én a barátnőmmel igaz csak 2 hónapig jártam de 1 találkozás után vártam hogy újra találkozzunk de utána már annyira és annyiszor hiányzott hogy már megszoktam a hiányát..igy lett vége a mi kapcsolatunknak..Igaz most van egy újabb távkapcsolatom szintén 2 hónapja vagyunk együtt de gyakran találkozunk ugyhogy nincs baj.:)
2008. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Msn-el tartjuk a kpacsolatot es majdnem minden nap beszelunk de valahogy meg sem ugyanaz. Erzem h az erzeseim iranta nem ugyanazok mint egy eve volt. Mar nincs az meg h rohanok haza melo utan h beszeljunk mert alig varom. es a problema h 7 honap utan itt van nalam 2 honapot majd ujra haza kell mennie a bevandorlas miatt es ki tudja h az mikor intezodik el. tehat erzem h valami elmult ezt igy nehez megfogalmazni de vhogy ezt erzem. es ugy erzem h parasztsag. a srac rendes meg minden avval nincs gond de tartok h hogyan illeszkedik be egy masik tarsadalomba hogyan sozk meg itten. nem mindenkinek sikerult es nem szeretnek feleslegsen varni vkire amibol nem biztos h lesz vmi.
2008. márc. 24. 03:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Nővérem 1 évig tartott távkapcsolatot fenn. Olyan 2-3 havonta tudtak találkozni. Azóta van 2 gyerekük és idén lesz a 18. házassági évfordulójuk.


Amúgy meg eszembe jutott a nagyanyám. Nagypapit elvitték a világháborúba. Utána fogságba esett. Nagyi mégis várta haza, pedig még az se volt bizta, valaha hazajön. És végül 83 évesen vesztette el. Te legalább tudod, hogy 7 hónap múlva eljön hozzád.

2008. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!