Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? (Lányok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Lányok)

Figyelt kérdés
Sziasztok egy lánnyal se veled se nélküled kapcsolatban voltam most együtt vagyunk de nem járunk esténként eljön összebújunk és elvagyunk én nem akarok vele járni mert utálja a szexet tudja is h nem akarok de kíváncsi lennék a véleményetekre milyen az hogy nem járunk de néha este eljön és elvagyunk mintha járnánk. 18 vagyok a lány 16
2011. nov. 4. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Uristen nehezedre esett volna legalább vesszőt használnod a mondatban??

16 éves lányt csak úgy eljárhat otthonról éjnek évadján?:O Érdekes nah de nem ez volt a kérdés ugyebár.Ha neked jó,neki jó akkor mért nem?Az más kérdés h én a lány helyében ezt nm csinálnám.

Mi az h utálja a szexet? Szűz és még nm akarja elveszíteni vagy már nem szűz és csak szimplán nm gerjed rád?

18/L

2011. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a) 16 évesen ne is nagyon szeresse még a szexet.

b) 18 évesen tagold megfelelően a mondatot.


---

Nyilván jólesik a lánynak, hogy van, akihez bújhat, erre nem nehéz rájönni (meg arra se, hogy neked is csak annyi vele a problémád, hogy nem szereti a szexet - azaz kb. csak azért van neked az a csaj, hogy legyen, de nem szereted.)

A lány meg naiv még, ha azt hiszi, hogy értékeled valamire, és hogy meg fogod szeretni.


Ennyi a véleményem.

2011. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én időmben barátságnak hívták.
2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én koromban pedig ágyasnak...
2011. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nem lehet ágyas.
2011. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utálja a sexet ugy hogy soha nem akarja és tudomásom szerint normális kapcsolatban elengedhetetlen a sex
2011. nov. 7. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan ember aki utálná a szexet, akivel össze fújt a szél az egy földönkívüli...
2011. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak aszexuálisok, olyanok, akiket megerőszakoltak és azóta sem heverték ki, vagy homoszexuálisok.
2011. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de vele semmi olyan nincsen utálja szerinte hülyeség meg undorító
2011. nov. 8. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor aszexuális vagy leszbikus.
2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!