Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zárkózottabb habitusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózottabb habitusú emberek teljesen esélytelenek barátnő "szerzés" terén?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 22:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Még akkor sem, a fiúknak még azis bejön ha ennyire félős. :)
2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni. :)
2011. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy bejőn....de nem elitélendő.A kérdezőnek: szerintem nem esélytelenek, csak felkészülhetnek egy hosszú időtartamú egyedüllétre, mig végül rájuk köszön a szerencse, de az is lehet, hogy a sültgalamb fog a szájukba repülni a legdrágább, legédesebb lány személyében amiről a rámenős pasik csak álmodozhatnak...szóval, bird kivárni.
2011. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Zárkózottabb nők nem esélytelenek, elvégre nekik nem kell kezdeményezni.

Zárkózott férfiak esélytelenek. Na jó, nem teljesen, de általában igen.

2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen. Dehát mit csináljunk, ez van.
2011. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Fiúknál igen sajnos. Magam is ilyen típusú fiú vagyok és valljuk be nem vesznek észre sem a lányok, pedig állítólag nem vagyok ronda. Sőt, bár magam sem hiszem, de helyesnek tartottak már lányok közül jó páran, de ennek ellenére még sincs esélyemnáluk, mert valami kőbunkónál kötnek ki.
2011. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A párom is zárkózott csendes férfi.Nem volt nagyon nője de nagyon szeretem.Nem bántam meg,hogy összejöttem vele.Az ágyba sem buta.Nincs elszállva magától.Egy buszon meglátott és odaült mellém utána jött magától.
2011. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Butaság miért lenne hátrány.Nehezebben figyelnek föl egy csendesebb emberre de nem hátrány.
2011. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is értem mi lehet a gond...egyetemre járok, sok barátom van (és igazi barátok, nem ivócimborák), hetente bulizom, nem nézek ki rosszul (nem csak anya szerint:D), vhogy mégis elkerült eddig a szerencse :/
2011. nov. 27. 21:53
 20/30 anonim ***** válasza:
az én párom olyannyira zárkózott volt, hogy még szinte rá sem nezett senkire. Nálunk én votam cseppet rámanősebb. De barátnőm barátja pedig szintén félénk volt, de amint felismerte, hogy most lépnie kell, képes volt rá. Szerintem esélytelenségről szó sincs!
2011. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!