Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek k*csög lennék? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek k*csög lennék? És ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
A csaj aki tetszik nekem az most összejött gyerekkel aki egy nyápic sz*r,és én sztem vagyok olyan jó a csajozásban,hogy lecsapjam a kezéről.Jah a fiú egy évvel fiatalabb a lánynál.Szerintetek a csaj mit reagálna ha nyitnék felé és közelednék?
2011. okt. 29. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a csajnak nem kellesz, akkor fejre is állhatsz, akkor se fog veled összejönni.

Viszont ha te barmolod szét az előző jól működő kapcsolatát, szerintem nincs olyan nő, aki ne kezdene fújni rád.

2011. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket ismert, mégis őt választotta.
2011. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha sikerül "lecsapni" a csajt, akkor nem is akart a másik srácnál maradni.

Ellentmondok a nagy többségnek (felettem szólóknak) mert miért ne lehetne próbálkozni a lánynál. Hiszen nem a haverja, barátja nőjéről van szó.


Ha meg bejön a próbálkozás, akkor nyert. Ha meg nem, akkor mehet tovább. Bár ha sikerrel jársz, kedves kérdező, azért gondold végig, hogy te is járhatsz ugyanígy.

2011. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem lehet békén hagyni más csaját/pasiját?

Mit számít, hogy csontos a gyerek? Le akarod ütni?

Majd te mondod meg, hogy milyen típus jön be a csajnak.

Ha meg jó vagy a csajozásban keress mást.

2011. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

aki írta,hogy mind2őnket ismer mégis őt választotta :D

Én a lány már 7éves ismerem és eddig barátság volt köztünk és énse éreztem többet iránta mint barát de kb egy hónapja kezdtem érezni többet és ő ezt még nem kapizsgálta mer a lányokhoz szépen lassan óvatosan kell bánni :D

2011. okt. 30. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!