Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ti mit javasolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
van egy lány akik tetszik nekem,de nem tudok rendesen beszélni vele.nincs önbizalmam és egyszerűen nem tudok felhozni egy normális témát csak ég a pofám miközben állok és egy szót nem tudok kinögni. Ti mit javasolnátok? Értelmes válaszokat várok 14/f
2011. okt. 26. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélgess sokat egyéb csajokkal is, akkor majd belejössz

és ne parázz, úgyse fogod elb@szni

2011. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha van valami közös élményetek, vagy valami olyan az érdeklődési körötökben, ami közös, akkor az kiinduló pontnak jó lehet. És ne izguld túl a dolgot a kelleténél! Nyilván azért tetszik neked ez a lány, mert ő a legkülönlegesebb a számodra, de mindettől függetlenül nem kell a dolgokat túlbonyolítani. ;)
2011. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja még kezdő vagy. Legyél sokat velűk, beszélgess velük, és akkor megszokod a jelenlétüket.
2011. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem írottakhoz. Csak lazán.

Am én 18f vagyok és anno, sőt néha manapság is ugyanilyen gondokkal küzdöttem. De legyűrtem, ahogy te is fogod.

2011. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!