Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok ha már ötletem sincs? :S

Figyelt kérdés
A barátommal idáig mindent megtudtunk beszélni, de most mióta írtam neki egy olyan mondatot " csak te kellettél volna" úgy félre értette hogy hozzám, se szól, és hiába mondtam hogy csak arra értettem hogy sosem látom, és hogy szinte már olyan mintha nem is járnánk. Már nagyon sokszor írtam neki levélbe, és szerintem elolvasta, vagy nem tudom, de nagyon makacs és nem hajlandó megbocsátani.Azt hajtogatja hogy "nem érdekel ,részemről vége".Fogalmam sincsen hogy mit kéne tennem, én már élőben is próbáltam tisztázni, de akkor rögtön siet a buszhoz és a haverjaihoz "menekül",engem meg észre sem vesz.Sokan azt mondják hogy hagyjam,majd pofára esik...vagy épp hogy megjön az esze,szerintetek mi lenne a leghelyesebb? :S mert már teljesen tanácstalan vagyok =(
2011. ápr. 10. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne. Ha egy ilyen butaságra így reagál, akkor nem érdemel meg téged, hidd el. Nemtudom, mennyi idősek vagytok, de azt is el tudom képzelni, hogy még nem érett egy ilyen kapcsolatra. De azt is el tudom képzelni, hogy majd idővel ő fogja belátni, mennyire bután viselkedett, akkor majd ő fog bocsánatot kérni. Azt javaslom, adj ennek a dolognak egy kis időt, ha meg nincs változás, lépj tovább, legyen részedről is vége. Én mindenesetre drukkolok neked, hogy mégis kibéküljetek;):))
2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Az is lehet ,hogy csak indokot keresett arra ,hogy szakítson veled:( Nincs olyan ember, aki ennyire képtelen lenne észrevenni a valóságot....
2011. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó válasz tűnik esélyesnek :(
2011. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!