Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy ki ő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy ki ő, és, hogy léphetnék vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! Van egy csajszi az utcában, őszintén szólva elég szép lányka (helyes, szép arc, jó alak, tényleg helyén van) és mivel helyileg jó helyen lakom, mindig látom amikor megy valahova. Régebben nem nagyon foglalkoztam vele, mert én nagyon korán mentem suliba és ritkán láttam, de most később járok suliba és van szerencsém látni. De semmi konkrétumot nem tudok róla, csak annyit, hogy az utcába hol lakik. Kérdés... hogy deríthetnék ki róla valamit is? Vagy esetleg amikor elmegyek mellette kocsival, szólítsam le? Kicsit félek is csak így látatlanba? Mit mondhatnék? Előre is köszi mindenkitől. 20/F
2009. máj. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha látod mondjuk valahonnan hazafelé, és cipel valamit, akkor menj oda! mondd el neki hogy ebben az utcában laksz. de ne kocsival!!
2009. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szoktad látni, amikor reggelente megy suliba, te pedig csak elsietsz mellette kocsival, akkor egyszer hagyd otthon a kocsit, és probáld ugy számitani hogy körübelül egymás mellett menjetek. (nem tudom milyen nagy városban élsz) de igy nagyobb az esélye hogy megtudod melyik suliba jár (nálunk kisvárosban nincsen sok suli) ha már azután gyakran mentek "együtt" suliba, egyszer rá is köszönhetsz egy zebránál, vagy valahol ahol utoléred. hát nehezen képzelem el a helyzeted, nálunk mindenki ismer mindenkit az utcában :D sőt az egész kicsi városban is. a köszöngetésböl le tudod szürni a véleményét, ezért a késöbbiekben lehet szoba elegyedtek majd. de addigra egy kis segitség lenne neked ha myvip/iwiw oldalakon keresnéd (mondjuk egy másik utcában lakó ismerösei között) és a profiljárol belőhetsz rola pár infot, amiröl késöbb talán könyebb lesz beszélgetni... (vagy ha nem megy a megszolitás, MSN cimét is megtalálod az adatlapján) ;) sok sikert
2009. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is jo ötlet eza cipelös dolog.ha látod hogy van nála valami nhezebb cucc ,menj oda hogy segitesz .meglátod hálás lesz
2009. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!