Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék vele kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék vele kapcsolatba? Hogyan derithetném ki, hogy miért haragszik?

Figyelt kérdés

Alapjában véve ez is párkapcsolati kérdés,hiszen...a barátság is efféle.

szóval adódott egy ilyen szerencsétlenség az életemben,hogy az egyik legjobb barátom ismeretlen okobólnem szól hozzám.

Letörölt yahooról,letörölt hi5 ról,mindent eltüntetett az életéből ami rám emlékeztette.

Az egész akkor kezdődött amiko lementem hozzám,mert nem egy városban lakunk.

megigérte hogy kijön az állomásra de nem jött ki.

azelött megigérte hogy ha késik sms-t ir vagy fölhiv..egész nap rá vártam...egyedül egy idegen városban de nem jött ki,nem irt nem hivott nem csinált semmit.

amikor hazajöttem irtam neki egy offline-t semmi durvát nem irtam bele mert nagyon szeretem és nem tudnék rá haragudni..csak annyit h csalódtam benne..

eltelt 22 nap.

rengeteg levelet irtam egyre sem válaszolt..és nem hiszem el h őt ne bántaná..

hogyan kerüljek vele újra kapcsolatban?hogyan érjem el h ne féljen..:(a követekzményektől

h legalább elmondja h miért haragszik.Már már depressziós vagyok...olyan mintha kitépték volna egy részem nagyon szeretem őt:(( Segitsetek.

a bizonyos legjobb barát hímnemű.


Köszönöm előre is a segitséget.


2008. nov. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Rendesen ha hívos sem veszi fel a telefont??? és ha jól értem te vagy a lány ő a fiú...nem lehet h akadt neki vkije,vagy többet kezdett érezni,vagy nem vesztetek össze?? igy ellég nehéz megmondani..de ez h nem ment ki elég elég szemét dolog volt már bocsi!! azért nehéz tanácsot adni mert ha nem lehet vele megbeszélni nagyon mit lehet tenni....:(
2008. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem neked kell teperni.ö viselkedett csùnyàn.ha meg nem veszi a telt ès nem lèp veled kapcsolatba,hiàba keresed, akkor nem nevezhetö baràtnak.
2008. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha velem csinálta volna ezt egy jóbarátom,én biztosan nem keresném őt utána.Ő volt az,aki így viselkedett,neki kellene keresnie téged és valami magyarázatot adni erre a cseppet sem "szép"viselkedésére.Ugyhogy az azt tudom tanácsolni,hogy hagyd,ne te fuss már utána ezek után,még ha nehéz is neked most(ami érthető)legyen annyi benned,hogy nem keresed.Ha ő majd akar valamit mondani(amit kellene)akkor keressen ő téged.
2008. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!