Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez össze jöhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez össze jöhet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok van egy 19 éves barátnőm neki volt egy 2 hónapos kapcsolata előttem nekem ö az első barátnőm!

ÉS úgy gondoljuk hogy mi együtt fogjuk leélni az életünket most leszünk félévesek .Szerintetek sikerülni fog ?

csak kíváncsi vagyok mások hogy gondolják és vannak e így még mások is !


2011. okt. 22. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem fog. fiatalok vagytok még. sok minden fog változni.
2011. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
így van fiatalok vagyunk de elég éretten gondolkozunk mind 2 en
2011. okt. 22. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
az mindegy, más emberekké nőlhettek fel, változhat sok minden körülöttetek. neked is még csak az első barátnőd, előbb-utóbb kiváncsi leszel másokra is, de ez igy normalis..
2011. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
persze változni fogunk de ha szereti egymást 2 ember akkor szerintem sikerülhet
2011. okt. 22. 19:06
 5/15 anonim ***** válasza:
de miért olyan fontos ez? nem az a lényeg h most jó, amig egyutt vagytok? az első kapcsolatomnál én is azt hittem h jajj ez most örökké fog tartani, többet nem akarok mást, aztan meg majdnem megcsaltam a pasit.. persze, nem csaltam meg, de talalkozgattam meg fantazialtam masokrol.. most van egy másik kapcsolatom, akivel minden okés ( h lekopogjam.. ) de most se gondolkodok azon h mi lesz később. ha egyuttmaradunk, ok, ha nem, ugy is jó. annak is biztos meglesz az oka. egyébként az első kapcsolatom 3 évig tartott, és a felénél már nyirtuk egymást. sokszor nem elég a szerelem :S
2011. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagy valakivel, és nem érzed úgy, hogy Vele akarod leélni az életedet, akkor az már régen rossz. Szerintem ez az érzés teljesen normális egy (komolyabb) párkapcsolatban. Az meg, hogy sikerül-e a holtomiglan-holtodiglan, csak rajtatok múlik, természetesen sikerülhet :)

Sok sikert kívánok hozzá :)

2011. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mindenki ezt érzi az elején, aztán meg.. ahogy alakul :D
2011. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem is csak rajtunk múlik persze minden megtörténhet
2011. okt. 22. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
az a lenyeg h érezzétek jol magatokat, és ne keseredjetek el ha mégse jön össze.. mert nem az a lényeg h hozzámész-e feleségül, elveszed-e, hanem h jó időszakot jelentett az életedben..
2011. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

feleségül biztos nem megyek hozzá mert én vagyok a fiu :D

csak közben tervezgetünk és kíváncsi voltam más hogy gondolja ezt :)

2011. okt. 22. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!