Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyultok a parotokh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok a parotokhoz egy vitatkozas utan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hízelgek :D

VAGY ÉPP BESÉRTŐDÖK

MIKOR HOGY

2009. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
torekszek arra h elmenjenk a felhok felolunk es ujra mosolyogjunk mindketten. legyen barmilyen vita sztem, nem er annyit h aztan meg tovabb morogjon vki, jobb osszebujni az agyban, mint elfordulva elaludni. nem de ?
2009. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az ágyban szavak nélkül sok mindent jóvá lehet tenni!
2009. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha Én voltam a dilis, akkor hízelgek, megyek ölelgetni, megnevettetem... : ) Ha Ő volt a hibás, akkor természetesen besértődök és várom, hogy lépjen. Esetleg annyit megjegyzek, hogy meg kellene beszélnünk valamit, nem? Ha igen a válasz, hallgatom, ha nem ( ami nem szokott előfordulni :D ) akkor valószínűleg mégjobban besértődnék és várnám a megbeszélést. : )


Nani

2009. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha hibás vagyok, bocsánatot kérek, ha nem vagyok hibás akkor is bocsánatot kérek, mert tudom, hogy ő nem fog... :( Sajnos ilyen téren eléggé alárendeltnek érzem magam, a gondolataimnak és érzéseimnek nincs létjogosultsága az övéivel szemben, és ezen nem is tudom hogy változtathatnék, mert ha felhozom valszeg megint csak az lesz belőle, hogy szerinte hülyeség, és nem hajlandó foglalkozni vele, hogy engem meg kínoz az érzés, hogy érzelmileg maga alá gyűr...
2009. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
legszívesebben megőlném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!