Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ezen elcsodálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezen elcsodálkozva?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ismerőseim, barátaim mesélnek arról, hogy a velem egykorú lányok(15-16) tőlük sokkal idősebb pasikkal (25-32) jönnek össze..


Mit gondoltok erről? vagy esetleg ez teljesen normális lenne?


2011. okt. 21. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen, normális. Van aki az idősebb pasikra gerjed és van idősebb pasi aki meg a fiatalokat szereti.
2011. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
51%
kamuznak......játszák a nagy lányt,25 32 éves férfiakat,ezért elég komolyan büntetik,tudtad...????
2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

21:23: nem, nem büntetik. 14 év a beleegyezési korhatár.


[link]

2011. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mégis kik büntetnék ?
2011. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos apakomplexusuk van, vagy azt hiszik, hogy ettől nagyon menőek lesznek. Majd ha az ánuszukban találnak egy kékeres méterest rájönnek, hogy nem a megfelel korosztályban vannak. Vagy nem jönnek rá, és elk-rvulnak.
2011. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ööö...

Nekem is az idősebb pasik jönnek be...

16 vagyok.Mondjuk azért a 30+ kicsit durva,nekem.De a szerelem nem korhoz kötött dolog.Szóval igen normális,bár sok idősebb pasi becsapja a fiatal lányokat...

2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársam (15L) is az apja haverjaival kavar... Mondjuk ez nekem azért is érdekes, mert nem tudom kit törne ketté hamarabb Apa, engem, vagy a "barátját"?!... A másik, hogy dicsekszik vele fűnek fának, mi meg le vagyunk hűlve, mikor kérdezi olyanoktól, akikkel életében nem beszélt az osztályból, hogy nem-e tudunk valami bokros helyet, ahova mehet a pasijával... Szerintem elég gáz... Oké, előfordul, hogy idősebb emberekkel jobban kijössz, mert érettebb vagy a korodnál, de szerintem aki 30-40 évesen rámászik egy 15 évesre, nem érett, hanem beteg...
2011. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen de az altalaban nem igazi szerelem.Az semmi ! csak menözni akarnak,hogy a idösebb-nek milyen fiatal baratnöje van es a fiatal csaj meg menözik,hogy neki milyen idös baratja van.

De szerintem inkabb legyen ilyen nagy korkülömbsegü kapcsolatok fiuk es lanyok között mint,hogy fiu a fiu-val es lany a lany-al.

2011. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor összejöttem a barátommal, 16 éves voltam, ő 23. Még mindig együtt vagyunk :) 18L/25F
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
16éves voltam amikor összejöttem a 24éves barátommal.Ennek három éve és ma is boldogok vagyunk.tökéletesen biztos vagyok abban hogy jól választottam.Nem "menőzött" azzal hogy fiatal barátnője van,és én sem érdekből vagyok vele,hogy vagizzam a barátitársaságban.Boldog vagyok,és ez a lényeg.Egy korombelivel lehet nem lennék ilyen boldog,vagy nem is lennénk már együtt.Az a 8 év korkülönbség pont jó mert hát a férfiak később érnek mint a nők.(ezt nem sértésnek szánom)Találkoztunk a 3 év alatt meghökkent,vagy lenéző emberekkel,de ha megismernek minket teljesen egyet értenek azzal,hogy mi boldogok vagyunk együtt.
2012. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!