Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat nagyon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat nagyon! De most én nem értem mi ez ezzel a sráccal? Nagyon furcsa dolog ez, mi ez?

Figyelt kérdés
14,5 éves lány. Az a helyzet h lassan már egy éve én és a szüleim kiköltöztünk külföldre ,de nekem otthon volt és van egy barátom akit nagyon szeretek továbbra is együtt vagyunk és eszem ágában sincs szakitani Vele és ezt ö is igy gondolja. A problémám az h itt ugye uj embereket ismertem meg meg ilyesmi és a mostani osztálytársaim közül itt külföldön van egy srác aki nem tudom... úgy leköti a figyelmem. Ilyen tipikus \\\\\\\'hude nagymenö vagyok, beszolok fünek fának játszom a nagy arcot tipus. De észre vettem h tetszem neki de csak nagyon diszkréten mutatja ezt. Az a srác egyidös velem és hát nagyon gyerek még és énse akarok Töle semmit pont ezért mert tul kicsi még, tényleg csak helyes de nem akarok töle semmit de mégis mindig várom a pilanatot amikor ujra láthatom. És ebben a suliban elég sok embernek tetszem de vhogy mindig azt akarom h ö megvédjen tölük vagy is értitek gondolom h értem. De szeretem a barátomat nagyon! de most én nem értem mi ez ezzel a sráccal?:S
2009. máj. 2. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
3-ból3... Erről nem tehetsz, ez genetika...
2009. máj. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mar nincs semmi ertelme egyutt lennetek a baratoddal...a tavolsag miatt is es meg fiatalok vagytok...meg lehet "100 es 100" baratod lehet
2009. máj. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 és fél évesen szerintem ne akard magadhoz láncolni a barátodat. A kapcsolat nem fog őszintén működni soha. Hallgass ránk, ne húzzad a dolgot. Meg fogja érteni, hogy ennek nincs értelme. Külön utakra kell lépnetek.
2009. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi értelme ennek a kapcsolatnak, amiatt az előttem hozzámszólók írtak. Na meg gondolj bele, ha neked megtetszett egy fiú külföldön, az is megeshet, hogy otthon a barátod figyelt fel egy másik lányra... gondolom te nem akarod ezt a barátodnak elújságolni, szóval kiszámolhatod, mennyi esélye van, ha a barátod is talál egy másik kiszemeltet.. szerintem ez így nagyon bizonytalan, de te tudod.
2009. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!