Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltottak tőle. Mit tehetnénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak tőle. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Eltiltottak barátnőmtől, de én nagyon szeretem őt és nem akarom hogy emiatt vége legyen. Ő fél hogy meglátnak ezután minket és emiatt lesz rosszba a szüleivel. Hogyan tudnám rábeszélni Őt, hogy maradjon velem így is, ha szeret. ?! És hogyan tudhatnánk ezt megoldani?

18F


2011. okt. 10. 19:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nekem is ez a véleményem. ha érett lenne, felvállalná, nem érdekelné a vita.
2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
értem... :(
2011. okt. 10. 20:03
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja és engem is tiltottak el a barátnőm szülei, mert nem felelt meg a korom:S Az nem számított, hogy mennyire szerettem, de egy bunkó seggf*jjel összejöhetett. Az ilyen csajok még anyu szoknyáján lóg és nem is lesz talpra esett sose. Az ilyeneket valakinek el kell tartani, mert önmagát nem fogja tudni. Nincs az ilyenekben szerelem. De nyugodtan kergesd azt az álmot, hogy igazán szeretett téged.
2011. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem rosszból írtam am., most nehogy magadra vedd...látom, te akarsz ellene tenni, és ebből látszik, h. nem akarod h. csődbe menjen a kapcsolat.

De egyedül kevés vagy, neki is küzdenie kellene. Szülei hány évesen ismerkedtek meg? Lehet ők is fiatalok voltak...járjatok utána ilyeneknek, és b.nőd ne féljen kinyitni a száját és megvédeni a kapcsolatot, ha ő is szeret.

Ennyi a véleményem. Titkolózni meg felesleges, mert az tényleg komolytalan, és akk. már jogosan mondják h. éretlenek vagytok ehhez :)

2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Szülei hány évesen ismerkedtek meg?"


Szerintem ez nem ér semmit se:S Pedig én örültem volna régen. Nálam a lány szülei közt volt jó pár különbség és mégis:S Erre inkább nem mondok semmit csak kívánok.

2011. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=bCtMzv7pWGU x,D


"Tizenhat múúúlt, de amikor hozzám nyúúúlt" :D :D :D

2011. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pont ez a szám jut róla eszembe-.-"
2011. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor semmit sem tehetek ÉN ezért? csak ő?
2011. okt. 10. 20:36
 19/22 anonim ***** válasza:
Te is tehetsz, de neki is kell. Jelenleg nála van a labda vagyis most neki kell lépni.
2011. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 JulesM111 ***** válasza:

Most őszintén, hány éves a csajszi? Eseleg a hangja alapján még gyermeklány? ;)


Baromságot félre téve, ezt megszívtad, nem nagyon tudsz mit tenni, esetleg a szüleit kellene, ááá, hagyjuk, hagyd a fenébenvan még egycsomó lány, akiért epekedhetsz, nem éri meg egy ilyen csajsziért eljátszani a hősszerelmes megszöktetem, összebalhézunk a szüleivel dolgot, csak kiba..ol vele.

2011. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!