Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőm érdekébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm érdekébe?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm igazán sajnálatra méltó.hisz senknek sem tetszik,ahány fiúba szerelmes volt mindegyjik kicsúfolta,lenézte. Már annzira sajnálom..esküszöm még egy fiú elutasitja orrba vágom...Pedig szerintem szép...de annyit szenved a fiúk miatt..mit tehetnél?
2011. okt. 10. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem tehetnék semmit..
2011. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Ha elutasítja orrbaverem" Tudod cica attól nem fog beleszeretni. Peche van, vagy ényleg iszonyú ronda.. Ilyen az élet.
2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Orrba vágnád a legjobb barátnődet?

- Hogy Te milyen utálatos érdek barát lehetsz! Hányok az ilyen emberektől!

2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem a pasit vágná orrba................


amúgy sajnos nem tehetsz semmit. jár ismerkedni amúgy? hasonló helyzetben vagyok (mmint nekem is van ilyen barátnőm)

2011. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt kapom, csak a lányoktól.


Amúgy írj nekem, én szívesen ismerkedem akárkivel, legfeljebb jobb kedve lesz a hülyeségeimtől, ha nem járunk.


:D

2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Segíts neki. Menjetek együtt vásárolni, sportolni, küld el fodrászhoz és kozmetikushoz, járjatok együtt bulizni.

Kicsit mind külsőre, mind lelkileg szedjétek őt rendbe, állítsd helyre az önbizalmát. Nem a külső változáson van a fő hangsúly, hanem azon, hogy elhiggye, hogy jó nő, figyelemre érdemes. Viszont ezt külső változtatásokkal el lehet hitetni az emberekkel.


Szerelmi ügyekben mindig van egy rizikó faktor, de mindenki csalódhat. Ez nem a barátnődet írja le, csak annak a ténye, hogy senki nem tud olyan bombajó nő lenni hogy minden egyes embernek tetszen.

2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. Esetleg biztatod, hogy felesleges még a pasizással foglalkoznia, ne szeressen bele minden idiótába csak úgy ismeretlenül. Mond meg neki, hogy ne foglalkozzon a pasikkal. Az olyan lányokat úgy is jobban csípik.
2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kevésbé csinos lányoknak is akadnak fiúk és a nem túl jóképű srácoknak is vannak barátnőjük. Szerencse kérdése, meg önbizalom.

Szerintem én sem vagyok szép, de a párom gyönyörűnek lát.

Ő azt mondja magáról hogy nem egy matyóhímzés, én csak a szép szemét, száját, a simogató puha kezét, a bársonyos bőrét veszem észre. Ez a szerelem. :)

30/N

2011. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki ennyit foglalkozik a más dolgával, az a saját problémáiról akarja elterelni a figyelmet.

Nem tetszik senkinek? ÉS akkor mi van? Az ide író srácoknak folyton azt írogatjátok, hogy akkor törődjenek bele, vagy keressenek egy csúnya lányt.

A barátnőd is tegye ezt!

2011. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!