Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy elárult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy elárult engem?

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel elterveztük, hogy megyünk bowlingozni. Hívtam két jó fiú barátunkat, és nagy nehezen rávettem magamat, és elhívtam egy másik barátomat is. Habár féltem, hogy visszautasítja. Vele olyan furcsa a kapcsolatom. Vagy nagyon jól kijövünk, vagy piszkáljuk egymást. Nagyon közvetlen sem tudok lenni vele, mert félek, hogy azt hinné rohanok utána, pedig nem. Azt már nem értem, hogy miért csak nála érzem ezt. Szóval végül elhívtam őt is. Jövő szombaton mennénk. Viszont az egyik barátnőm, és még jópáran az osztályból rendszeresen járnak. A srác kérdezte, hogy ezen a héten lesz-e a megbeszélt alkalom. Mondták neki, hogy most is lesz aki megy, menjen ő is. Nekem azt mondta, hogy ha csak ők mennek, akkor kihagyja. Viszont nekik azt mondta tegnap, hogy "na akkor majd holnap". Most mi van? És miért zavar ez engem? Egyáltalán nem jellemző rám.
2011. okt. 8. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
egyszerű:)Csak rád kiváncsi, utána pedig azért mondta a többinek hogy majd holnap, hogy ne legyen feltűnő hogy csak miattad akar menni:)
2011. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!