Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

1hónapja vagyunk együtt. Október végén lesz a szülinapja.

Mit illik adni 18. szülinapra egy fiúnak? Azért csak valami jelképesebb kéne szerintem.

Ötleteket várnék!

Én gondoltam egy ilyen saját készítésű tortára : [link]

Vélemény?

Emellé kellene valami.

Ez érdekli leginkább: zene, főleg dob (dobol is), férfidivat.


2011. okt. 5. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

16:54:


Így van. Vedd meg neki a teljes pakkot! Csak a kiegészítő kevés...


Amúgy az a torta baromi jó :D Én simán nagyon örülnék neki!

Mellé adj még neki vmi személyeset, egy jópofa fényképet rólad/rólatok vmi stílusos keretben, vagy valamit ami veled is kapcsolatos.


21F

2011. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

16:54 vagyok

jogos...

de mondjuk a wow má lejárt lemez ,szóval akkor diablo 3annak lehet örülne :D...^^"

--------

amugy tényleg valami jópofa dolgot ,sok van:)nem tudom h mennyire vevő a poénokra meg te de mondjuk a sexshopokban vannak enyhén perverz még vicces dolgok amiket 18.szülinapra tökéletesek:Dde nem 1 guminőre gondoltam vagy ilyesmire:D....lájtosabra

2011. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17:21 szerintem a kiscsaj 14-15 éves lehet, nem fog a sexshopba menni! *.* :D
2011. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mondjuk ezen nem is gondolkodtam:DxD...valószínű fiatalabb mint 18:S:Dakkor tesco^^"hopsz
2011. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

boxer, vagy tudakold meg hogy hanyas ütőt használ(dob)

ing, póló bármi. és egy üveg vodka.

ízlésesen tálald és jó lesz az.

2011. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, még a perverzeket is! :D


Ő pár nappal előbb tölti a 18-at mint én :D de ha kell szülővel megoldom, mert szerencsére ők is vevők a poénos esetleg perverzebb dolgokra (persze komolyak is tudnak lenni,ahogy én is, szóval nem szélsőséges a dolog :D)


Nem szereti a számítógépes játékokat, inkább művészlélek :)

A képkeret jó ötlet :) Pont egyik nap láttam egyet, ami szép és mégis férfias.

A ruházattal nem szeretnék próbálkozni, mert annyira még nem ismerem az ízlését.

Valami italt biztos veszek, a cherryt szereti, azzal nem nyúlok mellé.


Még várom az ötleteket:)

2011. okt. 7. 19:05
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Az ital sem rossz ötlet! Sőt még érdekesebb, ha valami olyat veszel, amit még nem ivott :)))

Én pl 21. szülinapomra kaptam tequilát, azelőtt soha nem volt hozzá szerencsém (vagy csak nem emlékszek rá :D), de top1 favorit lett :D Szóval...

Egyébként nem kell eltúlozni ajándéközönnel...

Említetted ezt a tortát, mondtad, hogy a fényképes dolog is aktuális, plusz még egy kis szesz :D ha nagyon flancolni akarsz veszel neki valami minőségibb parfümöt. :) Vagy ha netán dohányzik, vagy szeret fogyasztani alkalmanként, akkor egy jó szivar.

És ha már a dohánynál tartunk, jöhet a vizipipa :D

Abból is vannak kissebb méretűek, olcsóbban, bár itt tényleg érvényesül a nagyobb-jobb törvény :D

Ha meg netán az is van a háznál, akkor vmi egzotikus dohányt bele...


Nálam itt mostmár kifogyott az ötlet :D

Azaz van még egy valami, bár ez kicsit nyálas és nem biztos, hogy jól jön le a dolog, de ha művész lélek, lehet érteni fogja.

Én speciel a leginkább egy díszpárnának örülnék, amit valamilyen módon személyessé teszel. Pl ráhúzol egy már használt ruhadarabot (lehetőleg ne torna pólót :D), nem frissen mosottat, amin érezni az illatod. Esetleg rajzolsz rá vmit... Így akkor is veled lesz amikor nem lesz veled... Érted.. :D


Hajrá!


21F

2011. okt. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!