Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim miért WOWozik, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért WOWozik, miért nem velem tölti a szabadidejét? 23L

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Húzzál te is valamit szexi karit keresd meg és állj elé!


Mond el, hogy csak egy randit akartál XD


Nekem bejött! 22/L!!!!!

2011. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mert randa vagy
2011. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
faszom a nyakadba, hogy a nyakad nyujjon meg !! :D:D
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

23 évesen azért kereshetnél magadnak komolyabb partnert.


a normálisak itt siránkoznak hogy nincs senkijük, keress vkit innen :D :D

2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ugyanez a gondom, csak ő nem wowozik, hanem valami mással játszik.. te mit teszeL?
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy még Paladin
2011. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cseréld le a háttérképet a gépén egy rólad készült szexis képre egy olyasmi üzentettel, hogy "Nem felejtettél el valamit?":)
2011. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én párom nagyon szeret sokat gépezni,játszani de emellett sosem érzem úgy,hogy háttérbe szorulnék

,a kapcsolatunk során mindig eleget foglalkozik velem emellett.Soha nem fordul elő,hogy ezért ne beszélnénk vagy találkoznánk.Ha ez ez egyensúly felborulna biztosz nem lennék együtt vele tovább.

2011. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Viol@ válasza:

Az én barátomnak mindennél fontosabb vagyok, ezt érezteti is, akkor ha épp nem játszik! Régebben játszott vele és 1-2 hónapja feltette újra. Nem figyelrám, mindent 15-ször kell megkérdezni, nem lehet vele beszélgetni. (Ezek rettenetesen idegesítenek)!

Én is játszottam régen ezzel a játékkal és tudom milyen...csak én rájöttem, hogy jobb megélni az életet, mert az elmúlik.

Különböző módokon rá tudom venni, hogy figyeljen, de már unom, hogy erőlködnöm kell és nem jön magától, mint eddig. Legszívesebben uninstallalnam! (Persze nem teszem)...

Én most azzal próbálkozom mit regagál, ha más fiúkkal találkozom, amíg ő játszik. Nem akarom ezt, de remélem felébred.


23L

2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!