Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat miért zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat miért zavarja, hogy fotóssal szeretnék pár képet csináltatni? Csak magamnak és nem is aktot. Féltékeny a fotósra?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 22:12
 1/6 tade ***** válasza:
az :)
2008. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg az.de mondjuk ez függ attól is h.milyen jellegű képekről van szó.akár meg is kérheted a párod h.kísérjen el-abban sincs semmi rossz:-)
2008. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én biztos h leütném a fontost vagyy vmi h ha az én bnőmet fotozgatná! biztos h féltékeny;)
2008. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez olyan ostoba felfogás... miért baj az, ha pl. téged meglep karácsonyra egy naptárral, amiben ő van? Engem ez rohadtul nem zavarna, bár igaz az is, hogy állok olyan szinten fotográfiai tudásban, hogy megoldom jómagam, de hogy most miért kell ebből ekkora cirkuszt csinálni? :-|
2008. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én fotós vagyok és találkoztam olyan hölgyekkel akik szerettek volna készíteni fényképeket magukról, de a párjuk nem engedte.
2009. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Több éve vezetek egy fotó-videó stúdiót, és havi szinten több száz lány keres meg bennünket, hogy szeretné meglepni barátját egy erotikus fotó sorozattal. Azok a lányok, akik pedig elmondják párjuknak, hogy hova is készülnek, az esetek 70%-ban meghiúsul a kép készítés.

Az egyik alkalommal a fotózásra érkező lány barátja, aki már korábban hallott rólunk, felvetette azt az ötletet, hogy miért nem "reklámozom magam", hogy feleségem van, és boldog házasságban élek, mellesleg van egy tündéri kisfiam is. Így a fotózások alatt abszolút nem éri a hölgyet meglepetés. Senki nem fog rámászni, nem fogja megkörnyékezni, stb. Így is tettem, kiírtam a weboldalunkra, hogy csak én készítek ilyen jellegű fotókat a cégnél, más nem, és azonnal más lett az arány.

Szerintem nagyon sok múlik azon, hogy akár a hölgy, akár a barátja, férje felé mi van valójában kommunikálva.

Ha valaki kedvet kapott volna a leírtak alapján, keressen bizalommal:) www.mmediasystem.hu

2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!