Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szar az egész? Rövid a kérdés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Situation kérdése:

Szar az egész? Rövid a kérdés? Dehogy!

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 29vagyok. kb 1 éve egyedülálló. Úgy veszem észre el is vesztettem a bizalmat a nők iránt. (mugb.zulni nem fogok)Ismerkedtem én az utcán, online,szórakozóhelyen mindenhol. lehet valami negatív kisugárzás miatt van hogy én mindig az idiótákat kamusokat fogom ki! Pénzem van szarul sem nézek ki autóm van. mi a p.csa kell még a mai nőknek. mert ugye nem jó semmi nekik de elvárások azok meg vannak. persze felmutatni semmit nem tudnak. na meg a gondolkodásuk? semmi realitás semmi motiváció az életben. hát mi a bánat van velük??? kikészítenek teljesen :-) de azért még mindig imádom őket csak ahogy irtam is igy szar az egész. milyen nehéz ide kérdést írni....
2011. okt. 1. 15:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2011. okt. 1. 16:07
 12/20 anonim ***** válasza:
:D na bocsi, elmegyek pancsolni.
2011. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Este??? amúgy megyek de előtte még alszom egyet. nekem 11körül kezdődik az élet
2011. okt. 1. 16:09
 14/20 anonim ***** válasza:
:D szépálmokat.
2011. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DakotaDamon ***** válasza:
Shanana! :D Sminkelsz, aztán fürdesz?!
2011. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam a sminket, hogy jól néz ki amit elgondoltam, aztán megfürödtem, lemostam, és megcsináltam véglegesre. :)

Női logika, tudod. (:

2011. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 DakotaDamon ***** válasza:

Jó, én azért ennyire nem szoktam ezzel pepecselni. :)

Akkor jó szórakozást az estére! :D

2011. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján nem lehet gond veled, csak nem futottál még össze azzal a lánnyal aki neked kell, aki megbecsül, aki hozzád illik. Azért ne add fel :D


22/l

2011. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy vagyok ezzel mint te, csak én a másik oldalt képviselem, valahogy mindig belenyúlok a lehúzós egoista pasikba.

De biztos vannak másmilyen nők is és másmilyen pasik is, csak mocskosul elbújtak vagy már foglaltak.

20L

2011. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan pasim, akinek volt pénze, jól is nézett ki, volt autója is... De: nem volt humora, sokszor tök paraszt és lekezelő volt velem, kritizált, megbántott és észre se vette, megbízhatatlan volt stb. Nem is tartott sokáig. Tehát ami kell a nőknek: kedvesség, megbízhatóság, jó humor, legyél odaadó és őszinte, törődj vele, figyelj oda rá, bókolj sokat. És ne állj szóba olyan lánnyal, akit csak a pénz meg a kocsi érdekel. Szerintem.

26/L

2011. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!