Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után alakulhat ki szerelem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2óra
2011. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Relatív. 1 pillanat is lehet de 20 év is.
2011. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi, mély, bensőséges szerelemhez kell legalább egy-két hónap, és hogy jól megismerjék egymást.
2011. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, egyéntől függ, de egyébként én voltam szerelmes első látásra (ketszer).

Az egyik 5évig tartott, a másik 2hétig. (utána megutáltqam.)

az öt éves azért annyi, mert 4-es voltam, és félénk, nem meretem bevallani.. utólag kidrült, kicsiként én is bejöttem a lánynak. :D

De már ő se jön be nekem, túlságosan beképzelt. :)


De egyébként volt olyan csaj, akit 3-4év után kedvveltem meg, de szerintem 2-4hónap az ideális :)

2011. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-6 hónap, előtte vonzódás van,tetszetek egymásnak
2011. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akár azonnal is 20L
2011. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja... Nekem speciel kb. 3-4 hónap kellett...

Azt viszont el ne higgyétek, hogy "igaz szerelem" csakis és kizárólag első látásra alakulhat ki! (Csak azért mondom, mert ahogy észrevettem, ez egy nagyon népszerű felfogás mostanában...) Én is majdnem azért dobtam ki egy fiút, mert hogy nem az első találkozáskor szerettem bele, és mostanában jövök rá, hogy mekkora baromságot csináltam volna... :-)

2011. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy már első találkozáskor érezni lehet, hogy a másikban megvan-e az a bizonyos plusz és ez a bizsergés, fokozott érdeklődés fejlődik hatalmas szerelemmé elég rövid idő alatt. Olyan nincs, hogy nem mozgat meg bennem semmit az illető az elején, de majd pár hónap múlva "megszeretem". Estem abba a hibába többször is, hogy aranyos, helyes kedves volt a srác, de semmi extrát nem éreztem, de adtam úgymond egy esélyt, hát érdekes módon nem is jött nálam a szerelem, viszont őt sikerült elég mélyen megsebezni. Aztán fordult a kocka, legutóbb velem jött össze úgy valaki, hogy bár nagyon aranyos, szép, kedves...stb lánynak tartott, ő nem érezte azt a bizonyos pluszt és azt hitte majd fogja... 3 hónapja azon vagyok, hogy valahogy kiheverjem. Úgyhogy ilyen nincs, hogy majd "megjön" a szerelem. Ahogy telnek a hónapok, de nincs meg a plusz érzés, úgy talán a szimpátia, kötődés erősödhet, de az nem szerelem és kész.
2011. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első látásra nincs szerelem sztem, maximum vonzalom, esetleg vágy. De a kangörcs nem egyenlő a szerelemmel ahhoz sokkal több kell. :)
2011. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!