Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez a dolog?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon rendes pasival,de kiderült róla hogy elvált............a felesége lépett félre

Ő most párkapcsolatot szeretne velem


2011. szept. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy elvált emberrel jársz.
2011. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor? mi van ha elvált.. biztos neked is volt már sok kapcsolatod, csak nem volt róla papír. Ez semmit nem jelent! Hajrá!!
2011. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy értem ha ti is hasonló helyzetben lennétek mit csinálnátok nem utasítanátok vissza?
2011. szept. 30. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért utasítanám vissza azért mert elvált?

Még ha ő csalta volna meg az asszonyt, akkor lenne valami ráció a kérdésedben, de így abszolút nem értem, miért filózol ezen.

2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ő volt a hibás, akkor mi a probléma?
2011. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Én sem értelek. Max. akkor mondanám, hogy szevasz, ha ő kefélt volna félre. De így abszolút nem vágom, mi kivetnivalót találsz benne.
2011. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

most ez olyan mintha közölné hogy már volt kapcsolatban ahol a csaj félrelépett és ujra kapcsolatot keres.

ebben annyi lehet hogy mivel volt már házas komolyabb gondolkodású és veled is komolyra tervezne. ennyi a különbség szerintem hogy idővel számíthatsz esküvőre :)

meg lehet érzelmek meg szex terén is tapasztaltabb :)

2011. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
27/F ha ilyen helyzetben lennék és lenne egy lány aki tetszik de elvált engem ez nem zavarna.Egyet értek azzal aki azt mondta,hohy neked is volt kapcsolat csak nem volt róla papír.Szerintem ez nem lehet gond.Nálam nem lenne.
2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%
Semmiféleképpen ne utasítsd vissza az exneje csalta meg. Max akkor mondj neki nemet ha nem jó az ágyban :D Valamiért csak megcsalta az asszony.
2011. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jelentene többet vagy kevesebbet mintha csak szakított volna a barátnőjével. Egy papír már nem osztana-szorozna.
2011. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!