Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÉN vagyok, túl gyors, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN vagyok, túl gyors, vagy a lányok túl félénkek?

Figyelt kérdés

Mindig a sietségem miatt rontom el a kapcsolatokat...


Én így csinálom:

Megismerem s ha tetszik elkérem a számát, aztán elhívom vhova, s az első randi után eldöntöm folytatom e. Ha igen később 3-4 napon belül megint elhívom valahova. Kb a 6-7 ik randin, (kávézás, mozizás, sétálás) után jön a csók, majd rá 2-3 hónapra a sex.


Nos, én vagyok rámenős, vagy a csajok félénkek ennyire?

Tehát, nam vagyok az a nagyképű hű de faszagyerek vagyok csávó, hanem szépen mikor egyedül van a kiszmelt példány köelítek, megtudom a számát s aztán meg elhívom h legyünk kettesben. Barátaim csak 4-5 van, azok sem a nagyképű faszagyerekek közül.


Eddig 1x jutottam el a sexig... De általában az első meghívásra se jön el :S Most akkor én vagyok bűnronda, vagy valamit nagyon rosszul csinálok?


Az az 1 akivel mejdnem eljutottunk odáig, 15 éves létire elment egy 21 évessel, s most meg terhes, hát kellet neki.... (Amúgy én biztos védekeztem volna...)


Akkor mi velem a probléma?


17/f


2011. szept. 29. 14:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, erdélyi vagyok, miért?
2011. szept. 29. 15:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is erdélyi vagyok és ismerek egy srácot, akivel pont így alakult a kapcsolatunk... Meg hallottam, hogy másokkal is próbálkozott. Lehet, hogy ismerlek?



Vicceltem ám! :D Onnan lehet tudni, hogy "és" helyett "s"-t használsz, ami nem hiba, sőt, gyakran szerintem jobban is hangzik.

2011. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos az én haverom konkrétan első randin mindig bepróbálkozik egy csókkal.Eddig 2/3ra áll,mindegyikből komoly kapcsolat lett később :D
2011. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

6-7. randi és csak 3 hónap után szex? Szerintem még túl lassú is vagy. Nem a te hibád, a mai hülye p.csáknak semmi sem jó.

Szard le őket. AZ ilyen kiélt kis ribancok majd a húszas éveik végén mindent megtennének egy ilyen srácért, de akkor már bottal sem nyúlna hozzájuk senki.

2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az "S"-t "ÉS" helyet csak írásban rövídítésként használom :P
2011. szept. 29. 19:19
 16/16 A kérdező kommentje:
3 hónap szerintem még kevés is, hallottam már olyanról, hogy 2. randi után agybafűbe b*szta a csajt...
2011. szept. 29. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!