Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy nem érdekled a pasidat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, mintha csak mellékszereplő lennék az életében, mintha nem is figyelne rám igazából. Persze nem lehet az ember mindig szerelmes hangulatában, de azért rosszul esik.
2011. szept. 27. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Vetesd észre magad. Mosolyogj sokat, nézz az emberek szemébe, húzd ki magad, stb :)

2011. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is éreztem már úgy, nem is olyan régen. pár hétig nem igazán foglalkozott velem... Azt mondta most más gondjai vannak. Sokat veszekedtünk, megsértődtem, stb... aztán helyreállt, most meg én voltam olyan pár napig :)

Van ilyen szerintem, de ez helyreáll egy idő után. Ha nem, akkor vannak már problémák!

2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdéseket rólam írják? Vagy én írtam? ::))

Cákk-pákk így érzem most, ami rosszul esik, ahogy írod, hogy mindig nem lehet hős szerelmes de olyan jó lenne mégis ha kicsit többet lenne olyan....

2011. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az előző kapcsolatomban elég -vagy talán túl- gyakran éreztem ezt, viszont szerintem van egy határ, amíg ez normális, hiszen sokszor csak maga körül forog az ember, és elhanyagolja a másikat. legyél kicsit megértőbb, biztos sok a dolga/gondja, viszont ha túlzásba viszi, akkor mindenképp hozd szóba, mert lehet, hogy ő nem is érzékel semmit az egészből... tudod, mi nők sokkal érzékenyebbek vagyunk, ami nekünk egy átvirrasztott éjszakát meg nagy lelki dilemmát okoz, azt ők sokszor megoldják egy legyintéssel vagy vállrándítással :D 23/L
2011. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!