Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, szívem szerint őt választanám, de nem tudja megadni nekem amire vágyom. és van egy másik fiú akit szeretek de nem vagyok belé szerelmes, viszont ő olyan mint én és azt nyújtja ami nekem kell(csak nem vagyok szerelmes...:( az eszem azt mondja vele lehetek boldog...de lehetek boldog szerelem nélkül?most akkor melyikre hallgassak? és miért vagyunk olyan emberbe szerelmesek akibe nem kellene??:(
2008. márc. 12. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia vagy Helló!

Hát én ha magambol indulok ki, akkor azt a fiut választanám akit most még nem szeretsz, ha minden megad amire vágyol hidd el elöbb utobb beleszeretnél, kicsi nagyon az esélye annak hogy nem, ha télleg minden klapool!

A Másik fiu akit szeretsz, mivel nem adna meg neked mindent, na ez meg tutti hamar kiölné belöled a szerelmet!

Sztem soha nem érdemes feladni a biztosat a bizonytalanra!

Az hogy Szerelem nélkül egyöttlenni valaivel?? Lehet de megjön a szerelem is mellé csak addig kell kitartanod, ha vlaaki szerelmes nem feltétlen biztositás arra hogy annak a kapcsolatna k lenne jövöje, igy viszont ha mindent megkapsz már szerelem nélkül, nah az ár biztosabb siker :)

Attol függ mire vágysz, aktuális boldogságra vagy hosszab boldogságra :)

2008. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz fájdalmat a szívedre hallgatsz és lehetsz boldog.Sok embernek van meg mindene a boldogságon kívül,amit pénzért nem tudnak megvenni.Ha annyira fáj a nélkülözés akkor hogyan szeretheted azt a másikat??Az érdekérzelmek is hűtlenséghez vezetnek,mert lehet,hogy mindened meglesz,de keresni fogod a szerelmet.
2008. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem értem, lehet ugy boldog valaki ha nem kapja meg amire vágyik? itt nem anyagi dolgokra gondolok! hanem pl törödés, odafigyelés! mert én igy értelmeztem a kérdést!
2008. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem az igazi számodra

én amúgy soha nem járnék olyannal akibe nem vagyok szerelmes.

2008. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtom! Szerintem nem feltétlenül kell a szerelemnek egyböl jönnie a siekrhez...mert az lehet csak fellángolás nem is szerelem!
2008. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor én megismertem a férjem,akkor tudtam,hogy ő az.Nem volt kérdés...nála sem.1-2 óra múlva már összebújva turbékoltunk.Nem kellett oda se szív se ész.

Voltam én is ilyen eszes szives helyzetben.Akkor sem voltam boldog,ha az eszeset választottam,és akkor se ha a sziveset.Egyet válassz,ideig-óráig mindkettővel jóléreznéd magad,aztán meg úgyis vége lesz.Viszont azt válaszd,aki jobban kel az érzékeidnek.Lehet,hogy nem fog a tenyerén hordozni,mint a másik tenné,de valamiért mégis csak iránta lángolsz.Aztán majd kialakul.Csak neh két szék körül a pad alá ess.

2008. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nehez dilemma. en mar volt ugy h az eszeset valasztottam es nekem sem jott be, hianyzott a vagy a megbizsergeto erzes, az h hianyzik ha nem latom. pedig ha az eszesre hallgattam volna ma mar lehet h hazassagban elnek de az is lehet h elvaltkent rohangalnak mert nem birnam. A szivesre is hallgattam mar nekem azok sem jottek be. de voltak szep momentumok. az h miert vagyunk olyanba szerelmesek akikbe nem kellene hat ez jo kerdes. fogalmam sincs mert kb en is mindig melle nyulok ez ugyben de ugy erzekien!!! ja az elottem levo valaszadonak azt hiszem 2vagy3-ik, igen a penz nem minden es nem boldogit tapasztalatbol mondom. Nekem midnenem megvan anyagilag, igaz magam ertem el, siker, penz, karrier minden. de meg sem vagyok boldog!!!! mert meg mindig keresem a Nagy O-t!!!!
2008. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem idővel elpárolog...hacsak nem vagy bene biztos, hogy tudjátok őrizni a lángot.


Ez egy olyan kérdés amiben döntened kell különben egész életedben mondhatod.


- Bárcsak a Hufnágel Pistit választottam volna.


(saját választásom: megfontolnám a szerelmeddel képes lennél e megteremteni azt amire vágyol, és a nem szerelmed képes lenne e benned vonzalmat ébreszteni)


ez lenne a fontos elgondolás.mellesleg kihagytad a női megérzés dolgot... próbáld hogy ne tompítsa el a két érzés a megérzésed és inkább a megérzésedre hallgass....Nem véletlen híres a női megérzés... (többször megéreztem a vizsgáimon milyen tételt húzok és az lett)

2008. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon nehéz a döntés... annyit tudok segíteni, hogy a szerelmed valószínűleg a hormonok következménye. A lányok megérzik a férfiak immunrendszerének a típusát. Az első fiú típusa neked való, a másodiké nem. Viszont a többi tulajdonságuk meg pont fordítva :-(

Én azt mondanám, hogy mindkettő helyett keress másikat. Addig meg a második fiúval próbálj ismerkedni... talán megjön a szerelem is.

2008. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

remélem ez segít neked:


a szív szeret, az ész tudja nem lehet.

így ketten örök ellenfelek

az ész már lemond, a szív még remél.

de hiába az okos ész, ha az érző szív 1000x többet ér


azaz halgass a szívedre

Aloha ^^

2010. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!