Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán még esélyem nála? Vagy inkább nézzek másfelé?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, ő 19/L... 2008.November óta ismerjük egymást, már randiztunk is párszor (3), a csók, kézenfogva séta akkor meg is volt... De azóta semmi, az érzéseiről hallgat, és semmi személyesebbet nem mond, folyton csak annyit, hogy nem tudja, hogy csak barátként kellek-e neki, vagy lehetne-e köztünk több is... Szóval kb 3 hónapja ezt játsza, mikor személyesebbre kerül a sor, terelni kezd, vagy gyorsan kikerüli a válaszadást... Soha semmi számomra bíztatót nem mond, és ezzel már elszontyolít. Azzal tisztában van, hogy én mit akarok, még sem mond sem elutasítást, sem pedig örömhírt... Pedig komolyan, már az sem lenne rossz, ha nem-et mondana, csak történne már meg, akkor legalább tudnám, hogy hányadán állok vele...
2009. ápr. 26. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én azt mondanám őszintén, hogy nincs esélyed.
2009. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom: volt néhány rossz tapasztalata amiből vesztesen került ki, és nem akarja, hogy megint összetörje valaki a szívét! ha elég kitartó vagy, nyertes vagy! Tudod mit? Nézz mélyen a szemébe, közelíts a szájához, és látni fogod rajta, hogy megcsókolhatod-e! csókold meg! Finoman, lágyan, érzékien, szeretettel!

Sok sikert!

2009. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, rosszul mondtam, az én hibám...:)

Igen, állítása szerint sokat csalódott már, ezért ennyire "elővigyázatos"... Minden nap MSN-en beszélünk, személyes talira nincs lehetőség, a távolság miatt(50 km)... Én dolgozom, ő suliban van, és így nem lehetünk egymás nyakán:) Amúgy nemrég ő hívott el moziba "amolyan baráti találkozás" megcímzéssel:)

2009. ápr. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!