Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre vele lehessek?

Figyelt kérdés
Van két oszttársam Viktor és Péter nagyon jó haverok. Viktor már két éve szerelmes belém de én már nem egyszer visszautasítottam mert Petit szeretem....egyik este buli volt, közel kerültünk egymáshoz Petivel, és többször is csókólóztunk nem túl józan állapotban. Viktor megtudta, de Petivel nem romlott a kapcsolatuk... viszont velem szemben mindketten ellenszenvesek mert Peti állítólag nem akarta a csókót.... azóta nem beszéltük meg a történteket... pedig én megpróbáltam szóra bírni csak a beszélgetésre apró dolgok miatt nem került sor… ráadásul Viktor befolyásolja Petit, akinek látszólag nincs is saját véleménye. szeretném ha lenne valami köztem és Peti között a kérdés a fenti. Kérlek segítsetek! Köszi a válaszokat, előre is!
2009. ápr. 25. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha választania kell közted és a barátja között akkor nem téged fog választani, gondolom azért mondta hogy nem akarta a csókot mert nem akarta viktort megbántani, ezért kerül téged is . majd lenyugszik a helyzet aztán meglátod hogy viszonyul hozzád. adj neki(k) idöt
2009. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez kb egy hónapja történt!
2009. ápr. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!