Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, ha azért is akarok...

Gáz, ha azért is akarok gyereket, hogy végre otthon lehessek, mert annyira utálom a munkahelyemet?

Figyelt kérdés

Amúgy is akarunk, nem csak ez miatt. Munkahelyváltástról szó sem lehet.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2008. dec. 8. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
anyosom volt ilyen helyzetben.bunkok voltak vele a munkahelyen,de ö akkor is äpolonö akart leni.igy szült gyorsan ,es most nemreg,28ev utän ment vissza dolgozi.azt mondta nem bänta meg.szerintem is van ilyen.szerintem te is megteheted ezt,persze csak ha tenyleg akartatok mär babät.
2008. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi az offért, de mit csinált 28 évig??
2008. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy jártam, hogy babát terveztünk 1-2 év múlva, de a munkahelyemen már olyan feledatokat is a nyakamba sóztak, amiről korábban szó sem volt. Túlórákba is csúszott a dolog, amiért persze nem kaptam plusz pénzt, sem plusz szabit. Így hamarabb jött a baba. :) És persze a dokim táppénzre is vett rögtön.
2008. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!13-hetes pocis vagyok,én mi is szerettünk volna babát,és össze is jött:-)) és azonnal eljöttem a munkahelyemröl,gyülöltem ott lenni,és nem is bánom!!!!
2008. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem tavaly volt egy terhességmegszakításom sajnos,mert beteg volt a magzat!!! ezek után egy fél év pihit javasolt a doki! megvártuk a fél évet,és még plusz 7 hónap kellett ahhoz,hogy sikerüljön! és amikor megtudtam,hogy terhes vagyok,nagyon örültem,volt sírás rendesen,mind amellett,hogy nagyon féltem,hogy megint baj lesz! de hál istennek eddig minden oké! de azért is örültem,hogy ott hagyhatom végre a munkahelyet,mert ami ott ment,az már nem volt normális!!! tehát nem gáz,vagyunk ezzel így egy páran!!!! az a gáz,ha valaki csak azért szül,hogy kapjon pénzt!!!!

szia!

27 hetes

2008. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is pontosan úgy vagyok, mint a 3. és 4. válaszoló! Egyáltalán nem gáz!
2008. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak ezért, akkor szerintem sem gáz. Nekunk is tervben volt a baba, az hogy romlott a helyzet a munkahelyemen, változtatni meg nem mertem a "tervunk" miatt, csak meggyorsította az igyekezetunket.
2008. dec. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!