Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem azert, mert nem engedtem meg neki AZT. Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
légy nőies, és csak szimplán lökd oda, hogy "örülök hogy nem tettük meg, mert úgyis csak kihasználtál volna...még jó hogy időben észrevettem milyen is vagy valójában."
2011. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen megbosszulni semmit, csak magad járatnád le vele. Gondolj arra, aki ez miatt szakít veled, azért, mert nem bírja megvárni, hogy érett legyél a dologhoz, az meg sem érdemelt téged! Légy büszke magadra, amiért volt tartásod nemet mondani neki, nem engedtél csak azért a kérésének, hogy veled maradjon még egy pár menet erejéig, és utána eldobjon, mint egy koszos rongyot... Tudom, hogy fáj neked, de fel a fejjel, hidd el, találsz nála jobbat is, olyat, aki megérdemel téged! Pár hét, vagy hónap múlva már csak nevetsz rajta...
2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!