Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk hozzátok szól a kérdésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hozzátok szól a kérdésem?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek egy lány.Randiztok párszor.Aztán megismertek egy másik lányt és összejöttök vele.De a régi lánynak ugyanúgy irogattok,keresitek, érdeklődtök felőle, találkozni akartok vele.

Ezt mégis mire vélje egy lány? Ugye nem kéne többet gondolni ebbe a dologba mint ami?! Vagy mégis?


2011. szept. 22. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
szeretjuk a lanyoknak csapni a szelet, es miert ne, mikor ti is szivesen fogadjatok :)
2011. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen hozzánk szól a kérdésed.:D

Ilyet soha sem csináltam.

2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én eddig csak odáig jutottam el, hogy tetszik 1 lány............:S:S:S

19f

2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, én is szinte mindig csak addig.
2011. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg már voltam ojan elyzetekben is h egyszerre több csajnak csaptam a szelet,és ezt tudta mindegyik és türték..jól éltem...ojeah..:D
2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom h hülyén hangzik de kérdőjelet kellett tennem a végére :D

Köszi a válaszokat bár sokkal nm kerültem előrébb, ebből is csak az látszik h a pasik elég szélcsapok és megbízhatatlanok nah de ez nm újdonság.

2011. szept. 22. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A lányok/nők is ugyanilyenek ilyen szempontból...ha lehetőségetek van rá, akor ti nem tartanátok több vasat a tűzbe?
2011. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"az látszik h a pasik elég szélcsapok és megbízhatatlanok nah de ez nm újdonság."


Igen, mert a csajok egyáltalán nem randiznak párhuzamosan több faszival egyszerre. Á, dehogy, szegény ártatlan kislányok miért is tennék?

2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.


van, hogy kíváncsiak vagyunk még rá, van, hogy meg akarjuk fektetni és van, hogy nem igazán tudjuk, melyik lány legyen a kettő közül.


De előfordul az is, hogy csak flörtölgetünk.

2011. szept. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a rendes választ.

A többinek meg annyit h igen a lányok se jobbak ilyen szempontból, de én nm vagyok olyan mint a többség.Én tényleg nem szorakozok másokkal,nm hitegetek senkit és ez nm azért van mert olyan ronda vagyok h nem tetszek senkinek:D

2011. szept. 23. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!