Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti, hogy reagáltok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, hogy reagáltok arra ha egy lány aki tetszik nektek hozzátok ér?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és elvileg én is neki.. De mikor hozzáérek a kezéhez az arcán nem látok semmi reakciót..De amikor ő hozzányúlt az én kezemhez vagy a lábamhoz majdnem kiugrottam a bőrömből nem tudom,hogy észrevette e..:D Ezért kérdezlek titeket,hogy ti hogyan reagál"nátok" arra ha az a bizonyos csaj hozzátok érne?Úgy csináltok mintha észre se vennétek vagy mi?:D
2010. dec. 20. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Rámosolygok.
2010. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Úgy csináltok mintha észre se vennétek" pontosan :D
2010. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem reagálnék sehogym, egy embertársam felé sem szoktam érzelmeket mutatni
2010. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16:16: Ha nem írtad volna, hogy embertárs, akkor azt hinném, hogy vulkáni vagy.
2010. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h ő is majd kiugrik a bőréből, de rajta is annyira látszik, amennyire rajtad: semennyire :P
2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zavarba jönnék..:D
2010. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első csajaimnál még szégyenlős lettem, de mostanában már minden csaj nyomul rám, szal már nem mutatok ki érzéseket, max megdugom, ha jól néz ki, de tényleg
2010. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!