Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legfőképp fiúk véleményét szeretném kikérni, mert végül is rólatok van szó, de ha lánynak van tapasztalata, Ő is megoszthatja.

Szóval van egy srác, akibe totál bele vagyok zúgva. Nem vagyok egy nyomulós típus, inkább hagyom, hogy a fiú lépjen, én pedig csak adom neki a biztatást, a pozitív visszajelzéseket. Eleinte csak néhány szót, aztán egyre többet kezdtem dumálni a sráccal, egy idő után már arcra puszival köszöntünk, meg kialakult egy ilyen 'enyhe haveri viszony'. Én azt hittem, hogy jó úton haladunk, meg volt, hogy egymásra néztünk órán, stb, de 1-2 napja tabu, semmi. Tudomást sem vesz rólam, ha én nem megyek oda, nem ad puszit, ha odamegyek, gondolom akkor is csak azért, hogy ne hozza se magát, se engem kellemetlen helyzetbe. Ma, amikor kijöttem a suliból és meglátott, egyből elhúzott. :'(

Most ezt mire véljem? Ezt akkor szoktátok csinálni, ha le akartok rázni valakit?


2011. szept. 22. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sokféle oka lehet. Akár az is benne van, hogy félénk és nem mer kezdeményezni, vagy azt várta, hogy Te kezdeményezz. Pihentesd a dolgot egy picit Te is. Legyél közömbösebb vele és meglátod arra mit lép. Aztán ha a hegy nem megy a mohamedhez......
2011. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez az utolsó mondat aranyos volt :)

Az a helyzet, hogy ahogy láttam, hogy ma még próbálkoztam is... A szituáció az volt, hogy mellettem volt még egy hely, és mondtam neki, hogy 'Gyere, ülj le', de visszautasította... Tehát én kezdeményeztem, de úgy tűnik nem erre volt/van szüksége.

Ezután én teljesen visszahúzódtam, többet nem szóltunk egymáshoz, és kb. rá se mertem nézni. :S

2011. szept. 22. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy érdekled. Az eltávolodást pedig azzal magyaráznám, hogy valahonnan (valakitől) megtudta, hogy odáig vagy érte. Azért kerül, mert ő meg semmit sem akar tőled és nem akarja, hogy te félre értsd. Szóval, szerintem "tipli" van. Javaslom, zúgjál bele egy olyanba, akinek nemcsak a külseje tetszik, hanem ismered is...
2011. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, ezt így elég valószínűnek tartom. :)

Bár néha fáj az igazság, de köszönöm szépen!

2011. szept. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!