Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja a féltékenységemnek?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok egy féltékeny típus, de most nagyon rámjött a féltékenykedhetnék a következő miatt:


A párom most ment főiskolára,és szinte csak lány osztálytársai vannak. Ami önmagában természetesen nem probléma,sőt az sem ,hogy velük barátkozik, viszont van egy lány, aki iránt úgy gondolom jobban érdeklődik,mint a többiek felé.

Facebookon állandóan leveleznek,és múltkor mondta a lány,hogy lehet,hogy korábban megy be a suliba, erre a párom mondta, hogy akkor lehet,hogy elémegy,de adja meg a számát,hogy tudjanak beszélni.

Ez itt nálam kiverte a biztosítékot. Persze az egészből nem lett semmi,mert a csaj nem nézte meg aznap a facebookját,és nem tudott válaszolni, de másnap megadta a számát.

Most is látom az üzenetekből,hogy szinte mindig a párom ír neki, és mivel elég szép lánynak tűnik + kedvesnek, aranyosnak, nagyon félek,hogy a párom "véletlenül" beleszeret.

Egyébként a párom ugynúgy viselkedik velem mint eddig, csak többet akar a gépnél lenni,de mindig mondja h szeret stb.. szerintetek?


2011. szept. 22. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
En a páromat laposra verném a helyedben!
2011. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ani87 ***** válasza:
50%
szerintem azonnal lépj valami drámait mielőtt összejönnek, engem napmint nap piszkál az ember a facebok miatt nehogy megcsaljam vagy összejöjjek valakivel, állati féltékeny,és igaza van mert milióan igy csalják meg a párjukat,én felajánlottam h törlöm magam, erre azt mondta h elhiszi h szeretem és nem kell
2011. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy a lánynak van barátja,és ahogy elnézem inkább csak barátilag érdeklődik a párom után, de a páromról egyszerűen nem tudom eldönteni,és félek..:S
2011. szept. 22. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Eléggé elgondolkodtató, bár ha van barátja a csajnak, és ha szeretik is egymást, akkor nem kell félned, mert itt csak az számít, hogy nekik milyen bensőséges a kapcsolatuk. Nekem is van egy hasonló sztorim, nézd meg! A címe: a Szeretlek szót mondhatjuk másnak is? Ha nem találod, akkor írj vissza, és leírom neked privátban! Kíváncsi vagyok a véleményedre!


25/N

2011. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem találom sajnos,de érdekelne;)
2011. szept. 22. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Mindenből lehet bármi, attól hogy a másiknak barátja van, nem jelent semmit. Mondjuk, ha előtted levelezik a csajjal és elovashatod a leveleiket, akkor elég feltűnően csinálják. Ha lenne valami akkor sunyiban menne. De azért jobb megelőzni a bajt. Mondd el neki, hogy téged zavar, hogy ennyit van a csajjal és ilyen sokat beszélnek és szeretnéd, ha kevesebbet foglalkozna vele és többet vele. Ilyen egyszerű. Nem kell rágni tövig rágni a körmöd, hogy mi lesz, egyszerűen meg kell beszélni.
2011. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú haver nem semmi ha összejönnek hátha beszállhatsz te is.Amúgy meg elég érdekes a dolog.Ez a laposra verni a csajt meg lejárt szöveg a macsó kornak vége.Inkább a beszéd.Kérdezz rá,addig úgy sem lesze nyugodt.persze a választ már előre megmondhatom:TE HÜLYE VAGY???!!!De azért megpróbálhatod.
2011. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez egy butaság!! Alaptalan vádaskodás! Hasonló szituban voltam, lányként, bár én olyan egyetemre jártam, ahol nagyjából csak lányok voltak, de valahogy mégis sikerült találnom egy fiút, akivel nagyon jóban vagyunk. Képesek voltunk naponta telefonálni, vagy sms-ezni egymással, minden reggel együtt mentünk be az egyetemre, és együtt ittuk a reggeli kávénkat, sőt még egymás mellett is ültünk, néha még szórakozni is eljártunk együtt. Mindezt úgy, hogy én akkor már 6 éve voltam a párommal együtt, a fiú is komolyabb kapcsolatban volt! Aztán ez a fiú velem örömködött, mikor a párom megkérte a kezem, ott volt az esküvőnkön, és a kislányunk születésekor is ő volt az első aki felhívott, és imádja a lányunk...

Eleinte a férjem is aggódott, de aztán bemutattam őket egymásnak, összebarátkoztak, azóta tudja, hogy semmi gond, tök fölösleges aggódni! Szóval én így látom a helyzetet...bár mondjuk én megbízható vagyok..meg az a fiú is az...

2011. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:

szerntem gáz a pasid üzeneteit nézegetni. kérdezz csak rá, had tudja meg, milyen ciki a nője...


valamlyik válaszolónak, aki szerint ez jogos: 200 éve is csalták egymást az arra hajlamos emberek, pedig akkkor még telefon sem volt.

2011. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!