Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne elfelejtenem? :SS

Figyelt kérdés

A volt barátommal 1 hónapja szakítottunk de nem tudom elfelejteni azóta minden nap sírok nem tudom abbahagyni... Lehetséges hogy még szeretem de nem tudom már én sem. A haverjaim azt mondják hogy ő is szeret még mert nekik azt mondta a vol t barátom h ő is szeret engem...

Sokszor írunk egymásnak sziveket :S és ő is írja hogy szeretlek ( de 3.-adjára nem hiszem hogy összejönnénk ) (az elő kettőt is ő rontotta el ) :SS Segítsetek kérlek :S :((


2011. szept. 22. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

se veled, se nélküled kapcsolat. nekünk is ez volt... mi 2,5 évet voltunk együtt, össze is költöztünk, és ott derültek ki dolgok amiket nem viseltünk el a másikban. ami azt illeti még szerelem meg alapjáraton kapcsolatok terén is szkeptikus vagyok. mivel ha valaki részéről felmerült a szakítás, az milyen alapon bízik feltétel nélkül a "párjában"?

illetve felesleges vagytok együtt, hogyha csak egymás vérétszívjátok és elégedetlenség és szakítás egymásra torlódik.

én erős maradnék a helyedben, kitartanék míg nem jön valaki más, valami új, és addig elfoglalnám magam amit épp szeretek csinálni. VAGY tanulnék, ha már elkezdődött ez a fránya suli :) ha nem megy, akkor olvas, olyat amit régebben akartál, vagy sétálj... ezért nem jó, ha másoknak hiszel, pl a barátaidnak, és velük beszélsz erről, mert csak összezavarnak. a srác pedig nem tud elhagyni egyértelműen, úgy értem nem biztos semmi sem, még magában sem. szerintem te is tudod, hogy a ti kapcsolatotok nem egy örökkön örökké tartó mese.

meddig voltatok együtt egyébként? hány évesek vagytok?

2011. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon rendes vagy :)) amúgy 1 hónapig 3 hétig 2 napig voltunk együtt de mielött szakított volna velem azelött 2 órával írta h én is szeretlek :( és én csak reggel kaptam meg a levelet de rendesen szakított velem és ő is nagyon ki volt borúlva (a barátnője azt mondta mármint a csak haversági barátnője) Amúgy én tegnap lettem 14 ő meg nyáron lett 15 nekem ő volt az első igazi nagy szerelmem ő csókolt meg először :( De köszönöm szépen megfogadom atanácsokat csak az a baj hogy nem tudok nem sírni :(
2011. szept. 22. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minap volt egy hasonló kérdés, akkor én ott válaszoltam, most belinkelném neked azt a kérdés, szerintem sok hasznos választ kapsz a kérdésedre!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Bár velünk egészn más volt azt ihiszem vagyis pontosan nem tudom de úgy szakított h tele volt szivekkel a levél és síró fejekkel és h ő nem azért szakít velem mert nem szeret hanem azért mert nagyon messze van :(( én kicsit elhiszem hogy még valahol szeret de tudom hogy n em lesz belölle semmi :( már...

De utána napokiig beszélgettünk ő is nagyon ki volt akadva mondta h bár nem szabadna a szaktás után szeretnie de ő még mindíg szeret és neki is hiányzom és ő is hiányzik

2011. szept. 22. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
én azért megpróbálnám még1× 20L
2011. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!