Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki egy közösségi oldalon ír nektek?

Figyelt kérdés
Vagyis, férfiak írnak ismeretlenül nőkre, hogy megismerjék. Esetleg ti írtatok-e már rá valakire?
2011. szept. 19. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
radpitt=bredpitt
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

My***ce-en anno többször is kaptam különböző ismeretlen pasiktól ismerkedő üzeneteket. Különösen azok voltak unszimpatikusak, akik google translatorral fordított levelet küldtek:S

Én továbbra is hiszek a személyes találkozásban, az valahogy jobb. A nők meg amúgy is ki vannak téve a sok nyálcsorgatónak.

Én nem csípem ha írogatnak. Olyan már volt, hogy valamilyen témában beszélgetés volt valamilyen oldalon, és a kommentár írok közül valamire külön, privát üzenetben reagáltam, de akkor megírtam minek kapcsán írok.

Volt olyan is, hogy valakinek tetszett a profil képe, és írtam neki hogy jó. Vicces kép volt, nem portré.

Lányoktól talán annyira nem gáz, fordítva, pláne ha korkülönbség is van és semmi közös érdeklődés, akkor már nagyon gáz.

2011. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem, nem úgy nézett ki. először nem is tetszett.. de a stílusával nagyon megfogott.
2011. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!