Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki egy közösségi oldalon ír nektek?

Figyelt kérdés
Vagyis, férfiak írnak ismeretlenül nőkre, hogy megismerjék. Esetleg ti írtatok-e már rá valakire?
2011. szept. 19. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
a lenne a véleményem, hogy az illető nagyon elkeseredett lehet...
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én még nem írtam ismeretlenül senkinek, de semmi rosszat nem látok abban, ha valaki ilyen módon nyit mások felé.

L

2011. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Én írtam már rá több lányra is, vegyes eredménnyel. Azok közül akik válaszoltak kettőt suliban láttam, egyet csak ott neten. Az egyik sulis visszaírt, barátságos volt, taliztunk is, moziba is mentünk, de aztán egyszer csak eltűnt, nem írt többet, én meg pont elballagtam suliból szóval nem tudtam keresni személyesen. A másik lány visszaírta, hogy nem akar megismerni (de meglepő:D) a harmadik pedig szintén barátságos, csak vele még nem sikerült személyes találkozót összehozni, pedig nem lakik messze.

Aszondom kell hozzá egy jó nagy adag szerencse, meg az hogy marha jól nézz ki. (Nekem csak a szerencséből jutott :D )

19/F

2011. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan eltévedt szegény pára.
2011. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha vadidegen csak úgy rámír azt nem feltétlen díjazom. Ha már legalább látásból ismerem akkor örömmel veszem ha érdeklődik.
2011. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

minek kel látásból ismerd?ha látásból akarsz ismerkedni

menny ki az uccára,ha felmész egy társkeresőre nelepődj meg ha ojan ír rád aki 500 km-re lakik tőled.-.-"

Én kb 5évet töltöttem el azl...szal öt évig voltam

fent különböző társkereső oldalakon.És semmi.Aszem ezzel

mindent elmondtam.

2011. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon meglepődnék, hiszen nem vagyok regisztrálva sehol sem, elvből :)


De ha mégis lennék akkor valami olyasmi, mintha az utcán tenné ugyanezt. Valami ilyesmi lehet az általános válasz, de tény, hogy a neten gyorsabb infót megtudni a másikról, hiszen (túl) sok minden látható, visszakereshető.

2011. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér, max. azt mondja a másik fél, hogy nem. De a legtöbb lány szerintem csak illendőségből ír vissza mert nem akar bunkó lenni, komoly kapcsolatot szerintem ne remélj.
2011. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyon megvetettem az internetes ismerkedést, kapcsolatkeresést. és mit ad Isten, egy srác írt egy közösségi oldalon levelet, majd msn-en folytattuk a beszélgetést, aztán 2-3 hónapig találkozgattunk, s immár 4 hónapja, hogy együtt vagyunk.. valahol el kell kezdeni az ismerkedést, hülyeség lenézni a társkeresésnek ezt a módját, hisz sosem lehet tudni, mi sül ki belőle. (hozzáteszem, addig soha egy netes sráccal sem találkoztam, és igen, mindenkinek csak udvariasságból írtam vissza-többek között anno a barátomnak is:)))

úgyhogy semmi gáz ezzel, hajrá! :)

2011. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mért találkoztál a csávóval?mert úgynézett ki mint rad pitt?

velem mérnem találkozott senki 5 év alatt?fa..pók.

2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!