Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy rádöbentsem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy rádöbentsem, hogy el is veszíthet?

Figyelt kérdés
A párom 2 év után anyira egyértelműnek veszi, hogy örökre vele maradok, hogy nem tesz értem semmit.
2011. szept. 17. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
mond meg neki hogy el is veszíthet ;)
2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit próbáld meg hanyagolni...ne puszilgasd, ne akarj szexelni stb...kicsit ijedjen meg.
2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Span ***** válasza:
Beszélgess vele! mond meg neki hogy neked szükséged van arra hogy foglalkozzon veled!
2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd féltékennyé!
2011. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először beszélgess vele erről a témáról...ha akkor sem kapcsol...

Akkor kezdj el nagyon csinosan öltözködni,hogy másoknak tetszél,menj el néha bulizgatni a barátnőiddel stb...

Hátha észbe kap,hogy hoppá még nagyon is kelendő vagy más férfiak számára...

2011. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok,pontosan 2éve, minden stimmel!

Privi? msn?

2011. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velünk is pontosan ez volt. A kérdést akár én is kiirhattam volna :) én féltékennyé tettem a pasim.. és jól bevált, azóta normálisabb mint eddig bármikor :D
2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hogy tetted féltékennyé?

mi is 2éve vagyunk,engem is szeret,de tudja,h bármit tesz,alap,hogy vele leszek, és nem hagyom el..

2011. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tettem féltékennyé hogy ösze haverkottam egy sráccal akit ő nagyon utált, állandóan arról dumáltam hogy ő milyen jófej és menyi mindent megtesz értem... Ettől már észhez tért.
2011. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!