Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire komoly lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komoly lehet ez a dolog? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Kinyitja nekem az ajtót,előreenged.Távolról,ha szemezünk(más nincs ott),elfordul,aztán visszafordul és mosolyog.Mi a helyzet??Tetszem a fiúnak?
2011. szept. 17. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ÁHt vagy udvarias is lehet de az is lehet hogy tetszel neki pl én olyannak is kinyitom azt ajtót csajnak hogy nem tetszik;) vagy még soha az életbe nem láttam.
2011. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Span ***** válasza:
Én is előre engedem a hölgyeket ér rájuk mosolygok! Ez nem feltétlenül a vonzalom jele... De miért nem kérdezed meg őt?
2011. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ani87 ***** válasza:
ha igazán tetszel neki tovább fog lépni, ha nem nem
2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aha, de sztem oda kene menned
2011. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nekem kellene odamennem?
2011. szept. 19. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem esik le a gyűrű az ujjadról...
2011. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiú, vagy lány vagy? Ha fiú, miért ne mehetnél oda?

Ha lány, akkor majd odamegy hozzád, ha tényleg akar valamit. Ha esetleg nem mer, akkor jobbis ha nem kerülsz hozzá közelebb.

2011. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lány. miért jobb amúgy?
2011. szept. 19. 16:40
 9/9 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki.:) Próbálj meg beszélni vele te is, hogy ne csak ő nyisson, hanem teis.


Üdv. gepkukac1994

2011. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!