Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem értem! :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem! :S

Figyelt kérdés

Ha egy pasi kidobja a barátnőjét és utána véletlenül találkoznak akkor miért van az, hogy a pasi egyhuzamban nézi a lányt? Nem szól hozzá a köszönésen kívül, csak szép csöndben bámulja. Mire jó ez? :D


Ha én találkozom exeimmel akkor nem bámulom őket hiába szerettem őket rövidebb, hosszabb ideig. Szóval részemről kizárva ez, hogy azért mert együtt voltunk és a közös emlékek, bla-bla-bla :D

19/L

u.i.: Köszönöm a válaszokat előre is! =)


2011. szept. 17. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta és nem tud mit mondani. Lehet azon mereng, h mekkora balfék volt, h kidobott.:D
2011. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon merenghet is ami azt illeti :D :D
2011. szept. 17. 10:57
 3/4 greeen ***** válasza:
én még mindig tartom a normális teóriát!Azon mereng ilyenkor mindenki,hogy mi a fenét láthatott a csajban,hogy kavart vele:)
2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet h köze van a seggedhez vagy a melledhez?
2011. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!