Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem önzőség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem önzőség ez?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, influenza. Igazából csak a torkom fáj meg be vagyok rekedve. Tegnap küldetett a párom gyógyszert(mert ő dolgozott és nem tudott jönni).

Ma felhívott és kérdeztem, hogy jön-e ma adni egy gyógypuszit. Azt vettem ki a szavaiból, hogy azért nem jön, mert nem akar ő is lebetegedni. Rosszul érintett, mert ha fordítva lenne, mennék nem érdekelne..


2011. szept. 16. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak annyira önzőség, mint nem szexelni, amikor hüvelygombás fertőzésed van.
2011. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Úgy bírom ezt a , ha taknyom nyálam egybefolyik is végignyalogat a párom szöveget. Az, hogy benéz, kapsz tőle levest ok. De miért kéne puszilgatnia, lehet fontos munka közben van, miért kéne elkapnia?
2011. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tünik önzőségnek.
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak annyira onzoseg mint ki sem menni az utcara amikor influenza jarvany van. Igen, onzoseg valahol. Aldozatkeszsege nulla. Kuldetett gyogyszert?:D Komoly:D Betegedjen meg toled barki mas csak o ne?:D
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
libuskám: ha ő is lebetegszik mire jó az? ilyen önző tyúkot.. te gondolom nem melózol,fogalmad sincs mennyire fontos h az ember helytálljon. én átmegyek a nappaliba aludni ha szarul vagyok és eszembe se jut puszilkodni,sőt,maszk van rajtam h senki ne kapja el
2011. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Hát azért nem ugyanaz, mint kimenni az utcára influenza járványban, mert az utcán senki nem kér gyógypuszit.
2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Na, jó, hazudtam. Én ha a párom beteg, sterilizált szkafandert veszek fel, atombiztos bunkerbe bújok és sóból védőkört húzok magam köré, hogy meg ne fertőzzön. Na, most kérem a plusz pontokat! XDDD


Ez a válasz 47%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43 voltam. :)

2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kaptál.
2011. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is, de nem az ő részéről.
2011. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az azért érdekelne, hogy az itt válaszolók többsége a gyerekétől is ennyire elzárkózik, ha beteg, vagy csak a párjától? Jó, azt megértem, ha óvatosságból nem akarja nyalni-falni a kérdezőt a párja, de azért benézhetett volna hozzá.
2011. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!