Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem önzőség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem önzőség ez?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, influenza. Igazából csak a torkom fáj meg be vagyok rekedve. Tegnap küldetett a párom gyógyszert(mert ő dolgozott és nem tudott jönni).

Ma felhívott és kérdeztem, hogy jön-e ma adni egy gyógypuszit. Azt vettem ki a szavaiból, hogy azért nem jön, mert nem akar ő is lebetegedni. Rosszul érintett, mert ha fordítva lenne, mennék nem érdekelne..


2011. szept. 16. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Engem a párom imád, de ha kijön a számon a herpesz, hát látni kéne a fejét mikor puszit kérek.Nem, hogy nem ad, de még kerülget is. A pasik reálisan gondolkodnak, mondjuk csak benézni, benézhetne.
2011. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
hát igen. valóban meglátogathatna. és ha neki kéne ápolni vagy együtt laknátok? érdekes. nekem is rosszul esne ha nem nézne meg csak azért nehogy elkapja
2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Én mentem, ha ő beteg volt, de ha én lettem az, megtiltottam, hogy eljöjjön, mert tudtam, gyengébb, mint én, elkapja tényleg. Most, hogy már együtt lakunk, persze már más, de régen tényleg így volt.
2011. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Picit mellre szívod a dolgot. És talán téged mondanálak önzőnek :)

Úgy tudod megoldani, hogy te sem mész, ha ő beteg lesz. :P

2011. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt élek a párommal és, ha beteg Ő kéri, hogy ne pusziljam meg, ha meg én vagyok beteg nem ad puszit. Vagy a nyakamra szokott. De abban egyetértek, hogy benézhetne hozzád, főzhetne kamillateát vagy valamit amit szeretsz.

23/N

2011. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

"Rosszul érintett, mert ha fordítva lenne, mennék nem érdekelne.."


Okés. De akkor ki fogja előteremteni a pénzt a gyógyszerre?

2011. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Hailey13 ***** válasza:
62%
elvileg én is így voltam,amikor barátnőm vagy bármelyik "jobb" ismerősöm beteg, még mondják hogy neee, ne menjek oda, de én lenyomok egy puszit mindig, hogy "ne hülyéskedj már". hát, most második napja halálomon vagyok, nem alszok semmit, inni is alig tudok mert szinte megfulladok, az orrom be van dugulva és fáj mert egész nap fújom, nyelni alig tudok..barátom két napja volt náthás:D
2011. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem órákat kértem tőle...azt sem kértem, hogy főzzön nekem. Annyit kértem jöjjön ide hozzánk a kapuba adjon egy gyógypuszit a homlokomra és menjen tovább.
2011. szept. 16. 18:33
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Én lehet, hogy szembepisilek a széllel, de én férfiként soha, semmilyen körülmény vagy betegség közepette nem kerülném a páromat és az ő érintését.

Volt, hogy ő volt beteg és mondta is, hogy ne puszilgassam, csókolgassam, mert elkapom. Mire én: NA ÉS? Ha egy légtérben vagyunk, akkor is elkaphatom, de nem csak tőle.

Én inkább a saját immunrendszeremet acélozom extra dózis vitaminokkal ilyen kritikus helyzetben, hogy ne kapjam el. (Persze őt is tömöm vitaminnal.)

2011. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Bizonyos szempontból nem önzőség, lehet, hogy nem akar táppénzre menni, meg mi hasznotok belőle, ha mindketten betegek lesztek.

Aztán most jön az a "De"...

De! Az én férjem az ilyen logikus észérvek ellenére is mindig mellettem van, ha valami bajom van, puszilgat, szeretget, gondoskodik rólam és én is róla.

Rendszerint el is kapjuk egymástól. :) De akkor is. Amikor valaki beteg elég elesett tud lenni és sokszor még jobban szüksége van a törődésre.

A betegséget meg amúgy is el lehet kapni, ha amúgy is egy lakásban élünk, de ha ne a párunktól, akkor a munkahelyen, a buszon, vagy az utcán.

2011. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!